• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Hráči

Matko44SVK

Nový člen
Ako som si všimol na servery SK3 hráčku ,,pekelníčka" ktorá bola na 1. so 356 miliónmi skóre, a zrazu, z ničoho nič, sa tam objaví hráč s nickom ,,Bobuš" ktorého som v Globálnom rebríčku nikdy nevidel, a má od nej nábeh nad 52 miliónov skóre? To tam nemá ani žiadne výrobné budovy na materiály a dosiahol aj najvyšší vek? Pochybujem že to všetko má za zakúpené diamanty.. Čo si nedokážem ani predstaviť tú čiastku.. Keďže JA, vo výskume, som len síce Priemyselnej dobe, ale už len tak výskum Divoký Západ stojí 2100 diamantov.. a cez tie všetky doby sa dostať až k tej najnovšej ,,Kozmický Vek Mars".. Je nepredstaviteľná suma.. Takže ako to teda je?
 

Rhando

Aktívny člen
Blau to sú není podozrenia, to je len čisto neznalosť mechaniky hry. Stačí mi na to táto jedna veta, ktorú vypotil:

To tam nemá ani žiadne výrobné budovy na materiály a dosiahol aj najvyšší vek?

Pre Matko: Najprv by si si mal doštudovať ako to v tejto hre funguje, než začneš písať konšpirácie. Nemusíš mať jedinú výrobnú budovu, stačí mať Frontenac + Oblúk riadne vystavané a výrobné budovy môžu ísť preč, všetko čo potrebuješ na postup získaš točením opakovacích questov na nahadzovanie BV do VB, keďže sa dajú ľahko preklikávať. Inak odporúčam si pozrieť ďalšie mestá TOP hráčov, nikto nemá výrobné budovy, lebo sú zbytočné.
 

QppZoon

Aktívny člen
Milý Matko44SVK, Bobuš s pekelníčkou sa už niekoľko rokov predbiehajú v tom, kto bude prvý v rebríčku. Takže buď si len nedávno začal hrať alebo si zaspal dobu!
 
Hore