Hráčska komunita

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobrý deň hrám túto hru už 2 roky ale mám pocit že hráčska komunita sa nejako nikam neposunula. Teda tým myslím že môj názor je že túto hru na slovensku hráva max 1000 ľudí. A aj ta kompatibilita hry hapruje so Slovenskom. Väčšina oznámení je v Angličtine. Za deň do chatu napíše max 10 ľudí. Túto hru mám veľmi rád ale mrzí ma, že hráčska komunita nepripúda skôr naopak. Je to len môj subjektívny pocit?
 

DeletedUser1834

Hosť
Tak veru ,tak .
... ale 4,255 aktivnych hracov je zavadzajuce cislo, nakolko velka vacsina hracov ma ucty na kazdom svete i z dovodu ziskavania diamantov na hlavny ucet mno najdu sa i jedinci hrajucim na jedinom svete .

Arvahall
Active Players 1,399
Active Fighters 808

Brisgard
Active Players 1,349
Active Fighters 843

Cirgard
Active Players 1,507
Active Fighters 942

(aktualizovane 27.V )

... Väčšina oznámení je v Angličtine

Aj to ujo google ma v tom prsty, pretoze take prekladatelske "nehody" i v ulohach eventov nachadzajucich sa je do oci bijuce = max. ulahcenie na ukor kvality.
Hold, za malo penazi malo muziky !

Zaver:
Na odnozi FoE.sk , poctom hracov sa nachadzajuca na periferii zaujmu FoE ako takej .
O com svedci i fakt ze zo supportu je tu aktivny jediny clen tj. Crony ak dakto dalsi vobec je.
Vacsinou na hostovanie zabludi z poza rieky moravy na vypomoc alebo upratanie dakej nepacivej zalezitosti na fore
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Neviem nejako by nad tým mohli páni z Innogames popracovať hlavne čo sa týka propagácie a výhod pre hráčov v hre určite by tak prilakály viac hráčov.
 

DeletedUser2027

Hosť
marty: ide o to kto potrebue help v hre. hra je na hranie. takze asi sk hraju ludia co vedia ako hrat...:eek:) sem sa pise ked je problem.... a verim ze ludia ti pomozu na konkretny problem odpovedat.... bez urazky ked hladas pokec komunytu na to je fucbok:eek:) ale ako vidim cosak je vsade.... ten ti urco poradi ale asi cez 300 stranok basniciek okolo a kveci ti nepovie nic....:eek:))))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore