• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Hromadná správy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2531

Hosť
Ahojte, nedá sa mi stále posielať hromadnú správu celému cechu...táto chyba je už dlhšieho rázu- prosím administrátora o vyjadrenie- alebo o odstránenie...)))dík
 

DeletedUser

Hosť
njn + neviem ako ostatným , ale mne sa často krát stáva že mi vôbec nezobrazí že prišla nová správa . Takže človek musí pri každom lognutí skontrolovať ručne niekoľko posledných prijatých pôšt aby zistil či náhodou tam niekto niečo nenapísal.
 

DeletedUser

Hosť
pridávam sa k SusanTs - tiez nemozem posielat hromadne spravy nasmu cechu.... ale snad po dnesnej aktualizacii to bude vsetko v poriadku.
 

DeletedUser2531

Hosť
mne správy chodia- viem si ich prečítať aj odpísať jednotlivým hráčom...))) problém mám tan, že už asi tri týždne neviem ja poslať hromadnú správu cechu...))) ked píšeš správu, tak v tej úzkej malej kolonke, že komu by malo byť tak ako na ARWAHALE- pre celý cech- no tu sa mi to stratilo a nemám to už asi tú dobu, čo píšem- asi tri aj viac týždne a už ma to štve
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, nedá sa mi stále posielať hromadnú správu celému cechu...táto chyba je už dlhšieho rázu- prosím administrátora o vyjadrenie- alebo o odstránenie...)))dík


To je pravdepodobne preto, že ste nedostali práva ,,Ohlasovateľa,, (dáva možnosť písať hromadné správy všetkým členom cechu, ak Vám dali vaši vodcovia práva. Ak Vám to nejde a chcete posielať hromadné správy musíte poprosiť vodcu cechu o práva.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2531

Hosť
no nemyslím že to je tým- lebo na ARVAHALLE vedľa tej kolonky príjemca mám v bledomodrej kolonke, že: pre všetkých členov cechu a tu sa mi to statilo- nemám to už asi mesiac, je to technická chyba Vaša- vodca cechu mi práva dal a chvíľu mi to fungovalo...))) odrazu sa to stratilo a nemám to doteraz
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore