Hromadná výpomoc

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Harbinger

Člen
Možno by nebolo zlé pridať dve tlačítka na hromadné motivovanie všetkých priateľov naraz a tlačítko na navštívenie hostinca u všetkých priateľov u tých ktorím sa aktuálne dá, je to dosť veľké zjednodušenie hry tak ak by s tým bol problém mohlo by to stáť nejaké diamanty, vieme že už tu máme zber budov za 5 diamantov, tak prečo nepridať ďalšiu možnosť zbytočného míňania diamantov :D no radšej by som bola keby to diamanty nežerie :)
 

Harbinger

Člen
Ahoj, niečo takéto sme riešili na na začiatku decembra, tu to môžeš vidieť a ajja tam napísala zhrnutie. môžeš si to prečítať.


Ak by si vedela nájsť nejaké platidlo namiesto diamantov, bolo to ešte visc zaujímavý ''Prípad''
Aha pardon ano, no neviem ja by som to tam dala zadarmo, alebo aspoň motivácia a návšteva hostinca po 10 priateľov, každých prvých 10 dostupných a zo 140 priateľov náklikáš 14 krát motiváciu 14 krát hostinec a hotovo. :D ja nemotivujem tak často lebo na to proste nemám čas a strašne mi z toho aj telefón seká..
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ako nápad je to dobrý, tiež sa nad tým mnohokrát zamýšľam. A čím platiť? Tak na výber sú + prikladam návrh:
1/ diamanty (5 diamantov za 10 priateľov)
2/ body výskumu (5 bodov výskumu za 10 priateľov)
3/ zásoby (200 - 200 000 zásob za 10 priateľov - podľa doby)
4/ mince (200 - 200 000 mincí za 10 priateľov - podľa doby)

Najlepšie ak by bola MOŽNOSŤ VÝBERU
 

Krokous1838

Aktívny člen
s tými bodmi výskumu sa mi to nepozdáva. Najlepšie by boli zásoby, tie sú najmenej používane v hre, dal by som 10 priateľov za 12K (12 000 zás.za ranný stredovek)
 

Harbinger

Člen
Ako nápad je to dobrý, tiež sa nad tým mnohokrát zamýšľam. A čím platiť? Tak na výber sú + prikladam návrh:
1/ diamanty (5 diamantov za 10 priateľov)
2/ body výskumu (5 bodov výskumu za 10 priateľov)
3/ zásoby (200 - 200 000 zásob za 10 priateľov - podľa doby)
4/ mince (200 - 200 000 mincí za 10 priateľov - podľa doby)

Najlepšie ak by bola MOŽNOSŤ VÝBERU

5 diamantov za 10 priateľov je príliš veľa.. aj za všetkých je to veľa.. nebolo by to fér voči hráčom, ktorý nedisponujú väčším množstvom diamantov alebo si ich nemôžu kúpiť. Malo by to byť zadarmo, a nie naraz ale po 10 priateľov.
 

Krokous1838

Aktívny člen
5 diamantov za 10 priateľov je príliš veľa.. aj za všetkých je to veľa.. nebolo by to fér voči hráčom, ktorý nedisponujú väčším množstvom diamantov alebo si ich nemôžu kúpiť. Malo by to byť zadarmo, a nie naraz ale po 10 priateľov.
keby bolo aj nejaké miesto, kde napíšem koľkých navštívim (ako u VB) a vybrať si čím zaplatím (postupne by sa mohlo navyšovať)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
5 diamantov za 10 priateľov je príliš veľa.. aj za všetkých je to veľa.. nebolo by to fér voči hráčom, ktorý nedisponujú väčším množstvom diamantov alebo si ich nemôžu kúpiť. Malo by to byť zadarmo, a nie naraz ale po 10 priateľov.
Ja som len uviedol vzorec ako by to mohlo byť + možnosť výberu platby. Keby nemal hráč diamanty, mal by na výber ešte 3 možnosti :)
 

Harbinger

Člen
keby bolo aj nejaké miesto, kde napíšem koľkých navštívim (ako u VB) a vybrať si čím zaplatím (postupne by sa mohlo navyšovať)
Platiť za niečo niečím z čoho chceš vyťažiť ti dopadne skôr tak že to nikto využívať nebude, ide o pomoc druhým s tým že dostaneš odmenu vo forme mincí alebo iných vecí ktoré ti ponúkajú VB, ako som písala vyššie, že ja nemotivujem ani nechodím do hostincov lebo na to proste nemám čas a som rada že stíham aspoň niečo v tej hre
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore