• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Jadro umelej inteligencie

KOFE

Aktívny člen
Zdravim

Otazka za znameho. Arkticky pristav mu pisal ze dostane po navrate 95+30 prometea. Jadro ma na 60, takze bonus 40%. Pri zbere dostal 134. Nejako nam to nevychadza. Vie to niekto vysvetlit?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Najskôr tam bol ešte nejaký bonus alebo niečo, prípadne to mohla byť aj nejaká chyba so zobrazením, ťažko takto povedať. Ak by sa mu to stalo aj nabudúce, nech napíše ticket na hernú podporu a tam sa to skontroluje.
 

KOFE

Aktívny člen
Najskôr tam bol ešte nejaký bonus alebo niečo, prípadne to mohla byť aj nejaká chyba so zobrazením, ťažko takto povedať. Ak by sa mu to stalo aj nabudúce, nech napíše ticket na hernú podporu a tam sa to skontroluje.
No takto, sama som to skusala. Pozerala som v inve kolko realne tovaru pripise. Vzdy to bolo tolko, kolko mi animacia pri zbere ukazala. Ale raz mi dalo tolko, kolko lod deklarovala ze dovezie. Inokedy dala zase viac. A zistila som ze mi odpocita z poctu vyberov v jadre, aj ked je odpojene. Akoby ten bonus platil stale a odpojene jadro iba nedavalo tovar do cechu.
 
Hore