Event Jarná udalosť 2021

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forum Announcement.png

Drahé královné a králi!

Konečne je tu jar! Každá kultúra má samozrejme svoje vlastné tradície, ale pre našich obyvateľov miest sa prechod na jar nesie v znamení festivalu čerešňových kvetov! Vraví sa, že počas každého festivalu si niekto získa priazeň a splnia sa mu počas jari a leta všetky jeho nádeje a sny. Tento rok by ste to mohli byť pokojne vy!

Jarná udalosť sa začína 25. marca a potrvá až do 14. apríla 2021!

spring_origami_butterfly.png
spring_origami_cat.png
spring_origami_elephant.png
spring_origami_fox.png
spring_origami_giraffe.png
spring_origami_lion.png
spring_origami_raccoon.png
spring_origami_stag.png
spring_origami_swan.png


Prístup do udalosti a Úlohy

Tak, ako počas minulého roka, po začatí Jarnej udalosti do nej budete môcť pristupovať cez okno v ľavom hornom rohu. Priveďte k životu skákajúcu origami žabku a počúvajte Hanako, aby ste dosiahli pokrok v tohtoročnej sérii úloh. Okamžite budete môcť dokončiť 41 úloh a potom môžete plniť ďalších 21 úloh na dennej báze, vďaka ktorým získate svoje Jarné lampáše.

allage_hanako_large.png


Jarné lampáše

Za dokončenie týchto úloh budete dostávať Jarné lampáše, pomocou ktorých bude vaša origami žabka skákať cez rybník. Jarné lampáše sa dajú taktiež získať za každodenné prihlasovanie sa do hry, alebo aj z čerešňových stromov, ktoré sa čas od času môžu objaviť v okolí vášho mesta.

spring_icon_lantern.png


Ako to funguje

Použite jarné lampáše, aby ste navádzali vašu žabku cez rybník, výberom jedného z troch lekien, kam má žabka skočiť. Na každom lekne bude sedieť nejaké origami zvieratko, ktoré vám ponúkne odlišné odmeny. Pred skokom na lekno si môžete ceny zobraziť. Každé jednotlivé lekno má šancu na výhru Dennej ceny, ktorá sa obnoví každých 24 hodín a ponúkne niečo iné.

Spring.png


Novinky - Lišta s pokrokom a Ligy

Tento rok sme vylepšili lištu s pokrokom, v ktorej budete môcť vidieť, koľko ste za každý skok získali bodov v rámci Veľkej ceny.

Okrem zmien v lište sa na určenie výsledkov v rámci "ligovej tabuľky" použije vzdialenosť za každý skok (a nie počet preskákaných rybníkov). Ako teda budete skákať s vašou origami žabkou, budete sa posúvať vyššie v ligovej tabuľke. Čím vyššie budete, tým je pravdepodobnejšie, že v rámci udalosti získate dodatočnú špeciálnu odmenu a to znamená, že musíte zapojiť aj trochu stratégie!

Rozhodnete sa ísť skôr po origami zvieratkách, ktoré vám ponúkajú jednotlivé odmeny, ktoré chcete získať, alebo pôjdete po tých, ktoré sú bližšie ku koncu rybníka? Je to na vás!


League system.png

Odmeny

Veľká cena - S veľkou radosťou vám predstavujeme tohtoročnú Veľkú cenu - Mlyn Suishun (4x5), ktorá má až 9 úrovní.

Mlyn Suishun - Úroveň 9
R_SS_MultiAge_SpringBonus21i.png

Od úrovne 1 vám budova poskytne spokojnosť, obyvateľstvo a posilnenie mincí. S každou vylepšenou úrovňou získate dodatočné bonusy, ktoré sa spustia, keď je budova motivovaná. Na úrovni 2 získate pri motivácii zásoby a medaile, na úrovni 3 náhodné tovary. Na úrovni 4 získate body výskumu a na úrovni 5 posilnenie zásob.

S každou úrovňou sa zvýši hodnota posilnení, poskytnuté množstvo tovarov či bodov výskumu. Na svojej konečnej úrovni 9, vám Mlyn Suishun poskytne nielen viacero skvelých bonusov, ale aj nádhernú dokončenú budovu doplnenú skákajúcimi rybami a padajúcimi kvetmi!

To nie je všetko! V rámci Denných cien budete môcť získať súpravy výberu Mostíka Hanami, Pagody a Čerešňovej záhrady. Ak ste ich teda niekedy zmeškali, teraz máte šancu ich opäť získať!

SpringPond_08b.png
Pagoda.png
D_SS_MultiAge_SpringBonusSet17b.png
R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18a.png


Nové portréty

Nezabudli sme ani na nové portréty! Vašim susedom a priateľom sa budete môcť pochváliť a ukázať svoj postup hrou pomocou troch nových portrétov:

portrait_407.png
portrait_408.png
portrait_409.png


O hernej udalosti si môžete prečítať viac aj v našej hernej nápovede.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá.
Prosím, podeľte sa s nami o vaše postrehy a dajte nám vedieť váš názor na túto hernú udalosť: Diskusia: Jarná udalosť 2021

Želáme Vám veľa zábavy a preskákaných rybníkov!

S priateľským pozdravom Váš,
Forge of Empires Tím
 
Hore