Je možné odvyskúmanie doby?

Neo113

Člen
Ahoj viem že to možné nieje ale chcel by som sa spýtať či by sa nedalo nejako vrátiť o dobu s5 aktualne som v dobe Kozmický ver Mars a chcel by som do predošlej Virtualnej Doby v Kozmickom veru som 9tý deň a možem povedať že tato doba je katastrofa ta ruda pribuda pomali ten kto to navrhol musel byť riadny blbec takto sproste to vymyslieť
 

Krokous1838

Aktívny člen
Ale to je tak naschval, aby si si ju musel vyťažiť. Ak si pripravení, že máš veľa rudy odomkni si ďaľšiu dobu, a nie v tedy keď jej nemáš dostatok. No vrátiť sa do doby nieje možné.
 

Neo113

Člen
Zdenek Pohlreich je mi to jasne že sa to neda resp dalo by sa nahrať nejako založnu databazu alebo tak ale v podstate je to jedno hold nespravím už nič keby som vedel že to takto je tak by som ani do tej doby nešiel nejako to už musím vytrpieť inú možnosť nemam resp je že začať od 0 ale to by sa mi už nechcelo mesiace a roky nahrane proste posledne 2 doby su aj čo som počul od iných dosť katastrofa ono by sa to aj dalo do hry zakomponovať hoci aj keby to bolo platene by som to využil ale to sa nestane takže tak.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Možnosť odvyskúmania doby vývojári do hry neplánujú pridať. Je to vždy na hráčovi, postup do ďalšej doby si treba vždy dobre premyslieť.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Pamätám si, že kedysi som čítal návrh v podstate na spätnú renováciu budov, teda o dobu nižšie. No či to bolo tu alebo na sociálnej sieti už neviem. No viem, že všetci boli proti :)
 
Hore