Event Jesenné hody 2021

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Fall%20Logo%202.png


Získajte prísady z úloh, denných výziev a z incidentov. Použite ich na pečenie, zaplňte celý stôl a získajte skvelé ceny!


Pripraviť sa, pozor, piecť! Vitajte späť na veľkých Jesenných hodoch! Tento rok sa vracia jesenné pečenie do vášho mesta vo veľkom štýle! Tak ako v minuloročnej udalosti je pre vás pripravená pekárska súťaž. Nazbierajte potrebné ingrediencie a upečte toľko chutných receptov, koľko len zvládnete! Tento rok môžete vyhrať nové úžasné ceny, ale aj ceny zo starších jesenných udalostí!

Herná udalosť sa začína 23. septembra, takže si nezabudnite začať predhrievať vaše trúby! :)
reward_icon_fall_ingredient_cinnamon.png

Aby ste sa mohli zúčastniť jesenného vypekania, budete potrebovať ingrediencie, ktoré môžete získať plnením úloh z jesennej série úloh. K dispozícii budete mať 54 úloh, ktoré sa dajú splniť okamžite a potom dostanete každý deň jednu úlohu. Celkovo môžete splniť až 75 úloh. Opäť budete mať možnosť plniť 2 série úloh, ktoré pobežia paralelne vedľa seba, jedna séria má 29 úloh a druhá 25 úloh.

Ingrediencie môžete získavať aj plnením Denných výziev, či zbieraním z incidentov, ktoré sa objavia v okolí vášho mesta a za denné prihlásenie do hry. Nezabudnite sa preto každý deň prihlasovať do hry a vždy si ich pozbierať!


Table.png
Po získaní ingrediencií sa môžete pustiť do pečenia! Otvorte si okno s hernou udalosťou, vyberte si jeden z možných receptov a použite naň potrebnú kombináciu z 5 dostupných ingrediencií. Každý recept vám poskytne cenu a šancu na výhru Dennej ceny! Za každé úspešné pečenie získate hviezdičky, ktoré vás budú približovať k získaniu Veľkej ceny. Podľa náročnosti receptu môžete získať 1, 2 alebo 3 hviezdičky a keď zaplníte celý stôl dobrotami, získate Veľkú cenu!
League.png
Ale to nie je všetko! Vždy, keď získate hviezdičky, posuniete sa vyššie v ligovej tabuľke. Hráči s najväčším pokrokom budú odmenení extra špeciálnymi cenami!

Ale dávajte pozor, aj ostatní hráči sa budú chcieť posúvať ďalej a postupovať ligami. Preto sa uistite, že upečiete veľa receptov a získate čo najviac hviezdičiek, aby ste sa neprepadli nižšie.

reward_icon_fall_ingredient_pumpkins.png

Ako vo všetkých udalostiach, aj v tejto môžete vyhrať Veľkú cenu! Tento rok budete mať šancu uchmatnúť si úplne novú Zlatú úrodu.
Aby mali farmári čo robiť počas jesennej žatvy, jedná sa o vylepšovateľnú budovu s 9 úrovňami. Na základnej úrovni vám Zlatá úroda poskytne spokojnosť, obyvateľstvo a mince. Po jej vylepšení vám začne dodávať aj zásoby, body výskumu, tovary a úlomok Menšej renovácie, ako aj dodatočné cechové tovary.


Zlatá úroda (6x4) - 9 úrovní
FallBonus21New.png

V neposlednom rade môžete na Jesenných hodoch získať aj krásne nové portréty. Dva sa dajú získať plnením jesennej série úloh a jeden je ako exkluzívna odmena za umiestnenie v zlatej lige.

Avatars.png

Informácie o hernej udalosti môžete nájsť aj hernej nápovede: Jesenné hody 2021

Dúfame, že si Jesenné hody poriadne užijete, prajeme vám kopec zábavy! Potrvajú až do 13. októbra.
Ako vždy, vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, preto nám prosím nezabudnite napísať váš názor: Diskusia: Jesenné hody 2021

S pozdravom Váš,
Tím Forge of Empires
 
Hore