Event Jesenné hody 2022

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
fall_logo_2022.png
Pripraviť sa, pozor, piecť! Vitajte na veľkých Jesenných hodoch! Pani Jabloňová je späť, aby vám pomohla nájsť ingrediencie na pečenie a previedla vás sériou úloh.


QG_FALL-18-frei_MRS-APPLETON.png


Jesenné vypekanie sa začína 4. októbra a potrvá až do 17. októbra!

Tak ako v minuloročnej udalosti je pre vás pripravená pekárska súťaž. Nazbierajte potrebné prísady a upečte toľko chutných receptov, koľko len zvládnete! Tento rok môžete vyhrať nové úžasné ceny, ale aj ceny zo starších Jesenných udalostí!

reward_icon_fall_ingredient_apples.png


Je čas začať predhrievať vaše trúby, keďže táto súťaž je len o pečení! Aby ste sa mohli zúčastniť jesenného vypekania, budete potrebovať prísady, ktoré môžete získať plnením úloh z jesennej série úloh.

K dispozícii budete mať 33 úloh, ktoré sa dajú splniť okamžite a potom dostanete každý deň jednu úlohu až do konca udalosti, spolu až 47 úloh. Opäť budete mať možnosť plniť aj 2 rýchle série úloh, ktoré pobežia paralelne vedľa seba, jedna séria má 18 úloh a druhá 15 úloh.

Prísady môžete získavať aj plnením Denných výziev, či zbieraním z incidentov, ktoré sa objavia v okolí vášho mesta a za denné prihlásenie do hry. Nezabudnite sa preto každý deň prihlásiť a vždy si ich pozbierať!

event window.png
Po získaní prísad sa môžete pustiť do pečenia! Otvorte si okno s hernou udalosťou, vyberte si jeden z možných receptov a použite naň potrebnú kombináciu z 5 dostupných ingrediencií. Každý recept vám poskytne cenu a šancu na výhru Dennej ceny! Za každé úspešné pečenie získate hviezdičky, ktoré vás budú približovať k získaniu Veľkej ceny. Podľa náročnosti receptu môžete získať 1, 2 alebo 3 hviezdičky a keď zaplníte celý stôl dobrotami, získate Veľkú cenu!
league table.png

Ale to nie je všetko! Vždy, keď získate hviezdičky, posuniete sa vyššie v ligovej tabuľke. Hráči s najväčším pokrokom budú odmenení extra špeciálnymi cenami!

Ale dávajte pozor, aj ostatní hráči sa budú chcieť posúvať ďalej a postupovať ligami. Preto sa uistite, že upečiete veľa receptov a získate čo najviac hviezdičiek, aby ste sa neprepadli nižšie.
event pass.png
Novinkou tohto roka je možnosť zakúpiť si aj tzv. Event Pass - prémiový rad budov a predmetov, ktoré môžete zbierať popri našej pravidelnej sérii Veľkých cien. Nájdete v ňom dokonca aj špeciálnú budovu a úplne nový portrét, ktoré sú exkluzívne len pre túto možnosť!
reward_icon_fall_ingredient_caramel.png

Ako vo všetkých udalostiach, aj v tejto môžete získať Veľkú cenu! Tento rok budete mať šancu uchmatnúť si úplne nový Lis na slnečnicový olej.
Na začiatku vám poskytne obyvateľstvo, spokojnosť a mince. Vylepšením na úroveň 2 sa pridá možnosť produkcie zásob, od úrovne 3 sa pridajú tovary a od úrovne 4 aj body výskumu. Na úrovni 9 vám poskytne náhodnú jednotku podľa doby budovy!


Lis na slnečnicový olej (4x6) - 9 úrovní
SunFlowersMill_9_4k.png


Výbeh pre somáriky je k dispozícii iba prostredníctvom prémiovej rady Event Pass-u. Táto budova poskytuje obranu pre útočiacu a obrannú armádu, môže produkovať náhodný tovar a 1 náhodnú jednotku podľa doby budovy.

Výbeh pre somáriky (2x2)
W_SS_MultiAge_FallBonus22donkey.png


Kobaltovo modrá lagúna je taktiež k dispozícii iba prostredníctvom prémiovej rady Event Pass-u. Táto budova vyprodukuje 1 bod výskumu a zdvojnásobí ďalšie 2 produkcie. Dá sa však zbierať len 5-krát. Potom sa stane neaktívnou a bude poskytovať iba spokojnosť.

Kobaltovo modrá lagúna (2x2)
W_SS_MultiAge_PassBonus22b.png

Aktívna
W_SS_MultiAge_PassBonus22bDecoration.png

Neaktívna

reward_icon_fall_ingredient_chocolate.pngV neposlednom rade môžete na Jesenných hodoch získať aj krásne nové portréty. Dva sa dajú získať plnením Jesennej série úloh a ďalšie dva sú ako exkluzívne odmeny, jeden je za umiestnenie v zlatej lige a ten druhý ako časť Jesenných cien v Event Passe.

Baba DankaJoeJohannesAnnika
All_Player_Avatars_fall22_180x180px_1-GRANDMA.png
All_Player_Avatars_fall22_180x180px_2-FARMBOY.png
All_Player_Avatars_fall22_180x180px_3-BAVARIAN.png
All_Player_Avatars_fall22_180x180px_4-MAIDEN.png

Informácie o hernej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede.

Dúfame, že si Jesenné hody poriadne užijete, prajeme vám kopec zábavy!
Ako vždy, vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, preto nám, prosím, nezabudnite napísať váš názor: Diskusia: Jesenné hody 2022

S pozdravom Váš,
Tím Forge of Empires
 
Hore