Kedy bude nový svet?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7029

Hosť
Rád by som vedel že ak sa raz čas vytvorí nový svet,že či tam sú len nový hráči ktorí začínaju od nuly,a ešťe či sa náhodou nechistá nejakí ten nový svet.pretože,to človek môže hrať aj sto rokou a stále tu bude niekolko tisíc hráčou ktorý hrajú roky a už sú tak vyvinutý že sa tu cítim ako chudáčik
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahoj, zatiaľ sa nový svet nechystá. Ak by sa to zmenilo, dám vedieť na fóre.
 

DeletedUser7029

Hosť
diki a s novým svetom je to tak ako som písal že sú len nový hráči ktorí začínaju od nuly??
 

Rhando

Aktívny člen
prečo by to tak malo byť? :D však na jednom účte môžeš hrať na každom svete. není dôvod dávať takú reštrikciu, že na nový svet len nováčikovia.
 

DeletedUser7029

Hosť
ja nevravím že to tak má biť len som sa pýtal.a aký zmysel má hrať v novom sveťe od nuly???
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Poznám hráčov, čo hrajú 2-4 svety... mne stačí jeden... neviem ako sa to dá stihnúť... zmysel to určite dáky má... no to sa musíš pýtať tých čo tak hrajú
 

Rhando

Aktívny člen
Jedným z dôvodov sú napríklad diamantové farmy. Diamanty sú totiž jednotné pre celý účet, to znamená, že ich môžeš získať na jednom svete a následne použiť v druhom svete. Inak je to bežne používaná stratégia, ja som jeden čas skúšal si spraviť takto diamantovú farmu, ale nemal som na to čas starať sa naraz o dve mestá.
 

DeletedUser7029

Hosť
no ja hrajem više pol roka a to veľmi aktívne snažím sa vimačknuť s toho čo najviac a keby som spočítal koľko diamantov som získal za ten čas,tak poviem že sa to jednoznačne neoplatí taká farma aj keby si mal budovu ktorá znásobuje odmeny.Hra dáva málo diamantov z jednoduchého dôvodu,ludia by inač nekupovali
 

Rhando

Aktívny člen
:D gunis Dobrý joke, tak dobre som sa už dlho nezasmial, že
Hra dáva málo diamantov z jednoduchého dôvodu,ludia by inač nekupovali

Schválne koľko úrovni v expedícii spravíš každý týždeň? Hrávaš CB aspoň v zlatej lige? Koľko máš v meste studní želaní / fontán mladosti? Máš postavené Vranie Hniezdo na maximálnej úrovni? Máš postavené VB ako Trezor so Semienkami a Hrad Himeji a Modrú Galaxiu?

Predpokladám že asi nič z toho. Za mňa je táto hra jedná z najlepších na získavanie prémiovej meny bez nutnosti platiť skutočnými peniazmi, že diamanty si podľa mňa kúpi len úplný blbec :) Za seba môžem povedať, hrám len jeden svet - bez diamantových fariem, a predsa dokážem mať týždenný príjem okolo 200 diamantov stabilne. Všetky rozšírenia za diamanty po Budúcnosť som kúpil bez nutnosti vložiť do tejto hry jediné euro ;)
 
Naposledy upravené :

Rhando

Aktívny člen
pete11 dosť slabý argument. Ja som už po roku mal stabilný príjem diamantov z expedícii, keďže po roku som už bol schopný robiť 64 zrážok každý týždeň. A reagoval som čiste len na tvrdenie, že hra dáva málo diamantov a že sa to neoplatí, čo je podľa mňa dobrá blbosť.
 

DeletedUser7029

Hosť
expe spravím 3 tošku aj z 4 CB Sme v zlatej 25 bojou denne dám,a všetky tie studnički atd to je síce pekne ale to zaberá vela vzácneho miesta a nebudem čakať na náhodu že čo mi dnes dá,mal som 3 studne a ani raz som diamanty nedostal.v CB možno každý treti den dostanem 20 d aj to skôr nie,takže ten tvoj príjem diamantov by som chcel vidieť,a tie VB ktoré si spomenul ako iste vieš tak na ne treba pláni a material a ked si 5 až 6 dôb pozadu tak to ti nikto nevikšeftuje,a len na trezor ti treba okolo 2000 tovarov dokopy.ako som v dobrom cechu pomáhajú mi dosť ale zas nemôžem to prehánať ludia potrebujú material aj pre seba a 2000 tovarou je vela a tiež zaberá dosť miesta,každý sa sústredí na niečo iné.nieje to aké jednoduché ako si predstavuješ,ono sa ti to vraví ked už toto všetko máš,ale zrejme si už zabudol čo všetko to obnáša.Sám si spomenul diamanty za rozšírenie to je jednoznačne najrozumnejšia investícia,pretože inde sa neopl všetko je strašne drahé,a už ked chceš mudrovať tak si radšej mal spomenúť oblúk ktorí ked vibombuješ tak potom úž len rastieš a nepotrebuješ kupovať rozš za diamanty
 

DeletedUser7029

Hosť
a ešťe jedna vec určiťe nestojí za to si zasrať pol mesta studnami a pod hlúposťami,možno vtedy ked už máš VB ktoré ti pokryjú všetky potreby a už nepotrebuješ kasárne výrobné budovy atd no ale to sú tisíce a tisíce bodou.takže bratku popremýšľaj čo je logickejšie, radšej Oblúk a máš všetko aj plno bodou aj plánou a medaily,Rád by som sa pozrel na tvoje mesto aké máš posilnenia ale nenašlo ťa.bud sa sústredíš na jedno alebo druhe,z čoho myslíš že žijú vývojári a všetci ktorý zabezpečujú chod hry,a servre tiež niesu zadrmo a EL energia,všetky tieto hry ktoré sú zadarmo aj tak vitiahnu z niektorých hráčov peniaze takýmto spôsobom
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
diki a s novým svetom je to tak ako som písal že sú len nový hráči ktorí začínaju od nuly??

Na novom svete začínajú všetci úplne od začiatku, od nuly.
Jediné, čo sa môže líšiť, je počet diamantov na účte, nakoľko tie platia globálne na hráčov účet.
 

DeletedUser7029

Hosť
Na novom svete začínajú všetci úplne od začiatku, od nuly.
Jediné, čo sa môže líšiť, je počet diamantov na účte, nakoľko tie platia globálne na hráčov účet.
dakujem pekne to som chcel vedieť. Už len posledná vec takže potom logicky neexistujú ani žiadne cechy
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Presne tak, na začiatku nie sú vytvorené ani žiadne cechy.
 

pete11

Člen
a ešťe jedna vec určiťe nestojí za to si zasrať pol mesta studnami a pod hlúposťami,možno vtedy ked už máš VB ktoré ti pokryjú všetky potreby a už nepotrebuješ kasárne výrobné budovy atd no ale to sú tisíce a tisíce bodou.takže bratku popremýšľaj čo je logickejšie, radšej Oblúk a máš všetko aj plno bodou aj plánou a medaily,Rád by som sa pozrel na tvoje mesto aké máš posilnenia ale nenašlo ťa.bud sa sústredíš na jedno alebo druhe,z čoho myslíš že žijú vývojári a všetci ktorý zabezpečujú chod hry,a servre tiež niesu zadrmo a EL energia,všetky tieto hry ktoré sú zadarmo aj tak vitiahnu z niektorých hráčov peniaze takýmto spôsobom
Konecne rozumna reč, dik. Píš viac, aby mi to otvorilo do buducnosti oči. Ešte raz dik.
 

DeletedUser5138

Hosť
to fakt do toho davate prachy a nakupujete diamanty? NIKDY! ja ich mam tolko, ze ich mozem lopatami prehadzovat, je vela sposobov ako ich ziskat
 

DeletedUser7029

Hosť
to fakt do toho davate prachy a nakupujete diamanty? NIKDY! ja ich mam tolko, ze ich mozem lopatami prehadzovat, je vela sposobov ako ich ziskat
nikto nepovedal že kupuje,ja som len povedal že za zhruba 7 mesiacov hrania som nedostal nejak extra veľa diamantov určiťe nie toľko žeby som veselo kupoval rozšírenia,možno keby som mal budovy na vysokej úrovni ktoré znásobujú odmeny a viac tích studní a pod,viedel som hráčou čo majú na polke mesta studne pod,tak na toto ja miesto neobetujem.už ked tak napíš ako to že aj ti máš toľko diamantov??
 

DeletedUser5138

Hosť
expedicie na troch svetoch a "sem tam" nejaka studna :)

posledny prispevok sa necituje!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore