Koniec FoE?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Minty

Nový člen
Zdravím Vás. Mám otázočku na adminov. Je Titan poslednou dobou v hre?
Asi 2x som zachytil poznámku v súvislosti s novým vekom "Titan", keď sa písalo že boli urobené nejaké zmeny ohľadne novej doby "na koniec hry" Toto ma trochu zarazilo a verím, že dáte odpoveď na túto poznámku. Ďakujem za odpoveď.
 

Neo113

Člen
FoE neskončí pokial to bude vývojarom sypať peniaze a za dalšie ono je to tak že raz ročne je nova doba... iste dalo by sa aj skôr ale to by najskôr museli aj chcieť takže toľko k tomu.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Zdravím Vás. Mám otázočku na adminov. Je Titan poslednou dobou v hre?
Asi 2x som zachytil poznámku v súvislosti s novým vekom "Titan", keď sa písalo že boli urobené nejaké zmeny ohľadne novej doby "na koniec hry" Toto ma trochu zarazilo a verím, že dáte odpoveď na túto poznámku. Ďakujem za odpoveď.
Nie je vo finále Titan tak diskutovať o takomto niečom z predstihom nie je na mieste. V tomto prípade čo si napísal sa dá predpokladať že na ďalšie pridávanie doby sa použije to čo je aktuálne
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Koniec FoE veľa rokov určite nehrozí, nemusíte mať vôbec žiadne obavy :)

V pláne je kopec skvelých vecí, na ktoré sa môžete tešiť, podrobnosti budú zverejnené vždy, ako to umožní InnoGames.

Čo sa týka "konca hry", tým je asi myslené tzv. "endgame", čo je vlastne hranie herného obsahu pokročilým hráčom, ktorý je napríklad v poslednom veku, týka sa to jeho aktivity, čo chce dosiahnuť a možností, aké v takom prípade preňho hra ponúka.

Obsah z ranej hry je herný obsah, ktorý sa vyskytuje na začiatku hry, je veľmi ľahko prístupný a vyžaduje si minimum práce.
V polovici hry sú veci, pri ktorých ste v hre urobili značný pokrok, ale stále ste dosť ďaleko od jej zdolania. Napríklad ste len v Budúcnosti a nemáte postavené tie najlepšie veľkolepé budovy na maxime. Endgame obsah môže byť vtedy, keď ste odomkli väčšinu hry a blížite sa k dokončeniu príbehu hry, alebo to môže byť vtedy, keď začínate vážne súťažiť s hardcore hráčmi.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore