• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Kozmický vek Titan

Neo113

Člen
Zdravím mám otázku neviete kedy približne bude tá nová doba ? sledujem aj BETA server ale zatiaľ nejako nič o tom, pritom túto dobu tu máme už niečo cez polroka a isto podaktorý su už na konci z výskumom vrátane mňa tak ma toto zaujíma lebo v podstate tu už nieje čo robiť či na tej dobe aspoň robia nejaké info ak by sa dalo.
 

KOFE

Aktívny člen
Posledne ery prichadzali niekde na prelome maj/jun. To ze to v strome vidis, nic neznamena.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Zdravím mám otázku neviete kedy približne bude tá nová doba ? sledujem aj BETA server ale zatiaľ nejako nič o tom, pritom túto dobu tu máme už niečo cez polroka a isto podaktorý su už na konci z výskumom vrátane mňa tak ma toto zaujíma lebo v podstate tu už nieje čo robiť či na tej dobe aspoň robia nejaké info ak by sa dalo.
Len potvrdím Kofe. Dostupné zdroje k tomuto veku zatiaľ nie sú predpokladám ,že niekedy marec-apríl budeme vedieť viac. Nová doba zvyčajne prichádza po dvoch rokoch ako sme si zvykli u FoE
 

Neo113

Člen
Oka vdaka za odpovede bolo mi jasne že tak skoro nebude len ma zaujímalo kedy aspoň orientačne.
 
Hore