Krčma sveta Brisgard

DeletedUser

Hosť
Otevíráme kecárnu nového světa - budete na novém světě hrát? :)
 

DeletedUser1810

Hosť
ale cech už nezakladám.. :) na cz svete Cirgard som založil, prvé miesto má asi až doteraz.. ale už tam nehrám, takže neviem :)
 

DeletedUser1834

Hosť
ale cech už nezakladám.. :) na cz svete Cirgard som založil, prvé miesto má asi až doteraz.. ale už tam nehrám, takže neviem :)


forum.cz.forgeofempires.com › ... › Oznámení:
Vážení hráči, s potěšením Vás chceme informovat o plánovaném spuštění nového světa.
Tento, v pořadí již třetí, svět bude mít jméno Cirgard a plánované datum jeho spuštění je pondělí 20.8.2012.

Cossacks:
ani sa nedivim ze cech je na 1. mieste. Podal si informaciu ako bombasticku bublinu.

PS_1:
... skus dakedy vyskusat moju obranu (zelezne vojsko) mesta Diablovo pole aj inym vojskom nielen s vrcholneho stredoveku.
Potom mozes ohurovat.

PS_2:
Si mi dlzny 2x135 zlatiek za domceky !!!

Ola, som Hotofsova nocna mora .)
 

DeletedUser1810

Hosť
forum.cz.forgeofempires.com › ... › Oznámení:
Vážení hráči, s potěšením Vás chceme informovat o plánovaném spuštění nového světa.
Tento, v pořadí již třetí, svět bude mít jméno Cirgard a plánované datum jeho spuštění je pondělí 20.8.2012.

Cossacks:
ani sa nedivim ze cech je na 1. mieste. Podal si informaciu ako bombasticku bublinu.

PS_1:
... skus dakedy vyskusat moju obranu (zelezne vojsko) mesta Diablovo pole aj inym vojskom nielen s vrcholneho stredoveku.
Potom mozes ohurovat.

PS_2:
Si mi dlzny 2x135 zlatiek za domceky !!!

Ola, som Hotofsova nocna mora .)

A ty sa skús znormalizovať a neži v hre. To už guličiak je vyspelejší, než ty...
 

DeletedUser

Hosť
Mne stačí starý svet a môj svet. Viac svetov človek nepotrebuje :p resp. byť úspešný v 3 by bolo veľa a ja som skromný O:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja newiem ci si zalozim novy ucet. Laka ma to ale nechce sa mi stale behat Arvahall (sorry ak zle napisem) - Brisgard. Ale zas tam zacnu vsetci odznova takze DILEMA JAK HOVADO:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Ola, som Hotofsova nocna mora .)[/QUOTE]

No ťuťuli muťuli moje male pekne a Ty si sa tu odkiaľ vzalo? :))))) cukricek,alebo lizanku?
 

DeletedUser

Hosť
Tohle je slovenský svět, když jsme na slovenském serveru. :)
 

DeletedUser

Hosť
Novy svet? :) Super. A co tak skor nejak potiahnut ten stary? Ci ked sa dotiahne par hracov na koniec vyskumu tak sa neposunie hra ale otvori sa novy svet?
 

DeletedUser

Hosť
Ja nie, vždy keď začnem hrať 2.svety tak ma 1. z nich omrzí. ;)
 

DeletedUser1810

Hosť
Nj, takto ma omrzeli všetky české svety :) ale len preto, lebo boli české asi :D
 

DeletedUser

Hosť
A co by som sa dozvedel?? Co je niekde uplne inde uz pustene a co mozno k nam ani nepride a ak aj ano, tak kto vie kedy? Alebo co si mal presne na mysli?
 
Hore