Krčma sveta Brisgard

DeletedUser

Hosť
to ze som v prvej stovke sa mi paci ale to znaci aj to ze tam asi vela hracov nebude :)
 

DeletedUser

Hosť
Fuuu no mne sa celkom dari som na 35. pozicii ale zatial tam nie je ani 1000 hracov tak uvidime ako to pojde dalej :) Dnes som si tam zalozil cech takze dufam ze sa mi aj to rozbehne :)
 

DeletedUser

Hosť
Neviem prečo sa spravil nový server tak skoro... len kvôli nemu som začal hrať :D
 

DeletedUser

Hosť
Povedal som si, že znovu skúsim FoE (po jednej z aktualizácií, keď nič nepomáhalo a týždeň som sa nedostal nad 60 % ma to omrzelo) a pozerám, nový svet... ale je celkom fajn, že dnes je 4. deň čo hrám na Brisgarde a už som v TOP 10 na svojom kontinente :D
 

DeletedUser2558

Hosť
Nezľakni sa keď o pár dni už nebudeš v top 10. Sem-tam sa ti preskúpia susedia, a hodí ťa to medzi lepších a opäť budeš musieť šplhať hore. Ale je lepšie nebyť celkom hore v rebríčku, lebo potom máš problém zohnať suroviny, ktoré potrebuješ na výskum, ak ani v cechu ich nikto nemá.
 

DeletedUser

Hosť
capakabra viem o čom hovoríš :D odvtedy čo som začal hrať som nebol v kontinentálnom rebríčku 2. vždy len prvý a posledný ehm mesiac alebo koľko mám vkuse 2x viac bodov ako ostatný kontinentálny hráči .
 

DeletedUser

Hosť
To nie je o šikovnosti ale o tom že hra hráčov nerozhadzuje ... fakt neviem načo mám medzi susedmi hráča so 160 bodmi keď ja mám 50K bodov ...
 
Hore