Krčma sveta Cirgard

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

na pondelok plánujeme spustenie nového sveta Cirgard! Pôjdete hrať? Zoznámte sa so spoluhráčmi. :)

Mauricius
 

DeletedUser

Hosť
Haha. Hovoril som to už asi už pred dvoma mesiacmi :D
 

DeletedUser3

Hosť
Cirgard bol práve spustený, prajeme príjemnú zábavu a veľa šťastia :)









mogeteteteewewrrw.png
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,mam splnenu Valentinsku ulohu a ako odmenu by som mal dostat planik vyznamnej budovy.Avsak ked si chcem odmenu vybrat,tak hra ohlasi chybu a znova sa nacita.
Je mi jasne,ze odmenu nema kam dat,kedze v kolonke ZASOBY este vyznamne budovy niesu,ide mi hlavne o to,aby som sa posunul k dalsej ulohe.
 

DeletedUser3212

Hosť
zdravim,
tiez hlasim chybu ako pst nad mnou + dalsie:

1, chodi mi sem posta aj zo svetu 2
2, pri motivovani mi snad pri kazdom 3 cloveku hlasi chybu a refreshne sa mi stranka
3, pocet diamantov sa mi meni tiey na oboch svetoch aj ked ich ziskam iba na jednom

bod 1 a 3 najskor suvisi s tym ze hram pod rovnaky nickom a mailom ale bod 2 bude najskor chyba v hre
 

DeletedUser3026

Hosť
Ahoj! Tiež sa stala nemilá vec,Pri dosiahnutí rozšírenia,ktoré som chcel napasovať na mapu sa zrazu vyskytla chyba.Po reštarte sveta sa rozšírenie neobjavilo ani na mape ale ani v menu.Skúsil som odznova sa odhlásiť a prihlásiť,ale rozšírenie zmizlo natrvalo.
 

DeletedUser3228

Hosť
No mám rovnakú chybu ako popisujú aj ostatní a predpokladám, že ju majú všetci:
1. Ak motivujem budovy dostavam hlášku (Ľutujeme ale vyskytla s vnútorná chyba. Skúste neskôr, prosím)
2. Skončil som úlohu, ktorá končí nahodnou odmenou a odmena je plan. Robnako Valentínska úloha kde odmena je plán. pri pokuse o prevzatie odmeny hláška (Ľutujeme ale vyskytla s vnútorná chyba. Skúste neskôr, prosím)

Zaoberá sa tím niekto ?
 

DeletedUser3007

Hosť
moja otazka znie
načo ste spustili dalši server , ked nefunguju ty čo spustene
lenže VAM to je asi jedno , vy potrebujete zarobiť , ak nemam pravdu tak mi to môžte vyvratiť ,
lenže vy nemôžte lebo ste plateny z toho kolko hračov oklamete na diamantoch
 

DeletedUser3007

Hosť
môžte hlasiť čo len chcete , ta chyba je vo vas , nemali ste sa sťažovať
 

DeletedUser

Hosť
Právě pro tyto důvody je hra stále ve fázi bety. A můžeš mi věřit, že nikdo není placený za to, aby ždímal hráče kvůli diamantům :)
 

DeletedUser

Hosť
Ako vraví Sargeras a vítaj u nás na fóre.

Ja som ten čo kecá všade, nosí novinky ohľadne všetkého ( iba FOE viac mi nedovolia :D ).
Komfabel tu je aby si zo mňa robil srandu :D

No Beta je náhradou za slovo Demo.
Demo - keby sa forge of empires volal takto : Forge of Empires Demo tak by to cez 1 000 000. ľudí určite nehralo lebo Demo znamená len nejaká časť hry.
Beta - hra ktorá sa Updatuje a je oniečo viac NaBugovaná.

Hra má ešte veľa Bugov k dokonalosti. Buď keď kliknem na správi mi to otvorí Globálny rebríček alebo Cechové fórume. Proste niečo otvorí.
 

DeletedUser

Hosť
No, jsem si jistý, že Inno tvrdě pracuje na tom, aby hru dokončili co nejdříve s co nejméně chybami :)
Jinak děkuji za přivítání, už jsem si stačil všimnout, že kde se co šustne, o tom tady píšeš ;)
 

DeletedUser

Hosť
Hľadám hráča, ktorý hrá na Arvahale. Ja mu budem pridávať FB tu na Cirgard a on mne na Arvahale.
 

DeletedUser1810

Hosť
Ako ma môže niekto napadnúť s o dobu vyššími jednotkami? Je v rovnakej dobe ako ja (Neskorý stredovek) a má jednotky z nasledujúcej doby
 

DeletedUser

Hosť
Prosím odfoť to a pošli mi ich :) Rád si to pozriem a aj jeho mesto prosím odpoď.
 

DeletedUser1810

Hosť
Fajn, akurát sa prehupol do tej doby.. Ale tie kasárne na to aj tak nemá, takže fotím
 

DeletedUser

Hosť
ttttancik nedáva ;) Nikdy za úlohy nedostaneš vojakov o dobu vyšie.
 
Hore