• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Krčma sveta Cirgard

DeletedUser102

Hosť
ale nehovor, až na to, že som na konci priemyselnej doby dostal vojakov doby pokrokovej, podobne pri dobe priemyselnej...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4776

Hosť
ttttancik nedáva ;) Nikdy za úlohy nedostaneš vojakov o dobu vyšie.

Je smutné, že sa funkcie rozdeľujú na základe nepodstatnej aktivity namiesto odbornosti :) James ak nevieš odpovedať nie je nutné aby si tresol hlúposť hneď.. radšej si daj načas a zisti si ako to naozaj funguje. Mohol by si radšej študovať hru ako sem pridávať kdejaké pesničky a podobné hlúposti.
 

DeletedUser

Hosť
Maxo zase 4.mesiace nemôžem čakať na danú úloh. No tak sa to zmenilo, keď som hrával FoE tu tak to tak nebolo. Prepáčte. A tancik prosím klud :)
 

DeletedUser102

Hosť
ja som úplne pokojný, len ma zaráža, ako môžeš robiť moderátora keď o tejto hre nevieš takmer nič
 

DeletedUser

Hosť
Neboj sa Tancik, o tejto hre viem dosť veľa a hlavne bugy :) Tancik blížim sa ku Koloniálnej dobe, takže keď dostanem úlohu že za splnenie dostanem posledných vojakov z doby tak dobre :)

Mesto :
r5ig.png


chgp.png


Vojaci :
uv3t.png


( jediné čo tam má postavené je len Cirkus nič viac :)
 

DeletedUser3263

Hosť
ale je to možné, a pokialviem vždy bolo :D Ak je niekto napred s úlohami príbehu, či nie? Napríklad ja som bol v koloniálnej a dostal som jednotky z priemyselnej :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak v tom máš pravdu KaspoSK. Je možné že si všetky úlohy buď splnil alebo si odklikal úlohy a počkal si na takú úlohu kde dostal vojakov. :)
 

DeletedUser5635

Hosť
No pozerám, že posledný príspevok z roku 2013... toto fórum umrelo. Ale aj tak, neviem kam inam sa obrátiť. Na Cirgrade mi vždy keď sa chcem prihlásiť, tak mi hru načíta buď na 69, alebo 70 až 71 percent a ďalej to nejde, ako keby to zamrzlo, ale nie je to internetom, viete mi niekto poradiť?
 

DeletedUser5635

Hosť
No ja mám dosť zlý internet, v tom teste mi vyšli katastrofálne výsledky až na ping, ten som mal 20ms... čo je super , ale dovdety mi FoE išlo v pohodicke a odrazu sa mi stalo to čo som už opisoval. A áno, robí mi to na všetkých svetoch.
 

DeletedUser1834

Hosť
(26.XI)
... problemik je malo konkretizovany a aj odpoved sa tym padom ovela tazsie hlada.
Pri lognuti na vsetky svety ?
poznamocka:
(aktivita nezaznamenav statistikach ForgeDB v dosledku nemoznosti prihlasenia)

Velmi pravdepodobne vinu nesie internet a hlavne rychlost pripojenia upload /download pri sucastne prilis vysokej odozve (ping).
V pripade zdielaneho internetu wifi hraje rolu i zdielanie rychlosti, ktora klesa poctom ucastnikov.
Samozrejme i povazliva hodnota "packet lost" je velavravna !

Internetovy provider pri vycerpani datoveho predplateneho limitu ponuka nizsiu rychlost, ktora je takmer pre online gamesy nehratelna, kedy zahranicne servery nestihaju reagovat a generuju hlasku typu unable inetrnet connect.

Kvalita Pingu
  • 0-50 ms - Výborný Ping (Odporúčaný pre hranie multiplayerových hier)
  • 50-100 ms - Chválitebný Ping (Zhoršená kvalita pri hraní hier)
  • 100-200 ms - Dostatočný Ping (Zlá kvalita pri hraní hier, Dobrá pre prehliadanie internetu.)
  • 200-1000 ms - Zlý Ping (Takmer nehrateľne pri multiplayer hrách, Dostačujúca pre prehliadanie internetu)
  • 1000+ ms - Nedostatočný Ping ktorý spôsobuje časté internetové problémy s konkrétnym sieťovým umiestnením.
Test na zaciatok a potom sa uvidi ... ako som na tom s INTERNETOM?

(edit 28.XI )
Pominiem fakt ze dnes neni problem v rychlom internetovom pripojeni ale keby predsa len male vysvetlenie = ked na sieti zalezi .

POdla vsetkeho sa daco zmenilo co ovplyvnilo moznost sa odreagovat na FoE po nudnom dni ci uz v praci alebo v skole, kedze zalozene mesta boli.
Mozno by za skusku stalo vyskusat inu on line hru ci bude fungovat, tj. prihlasenie a hranim hry skratenie si zivota.

Pri hladani riesenia pristupoval by som ako u uja Alzheimera.
Ist krok po kroku co vsetko = ake zmeny nastali:
- novy prijimac (router)
- pri wi-fine zvyseny pocet ucastnikov
- nejak prekazka co oslabuje signal / premiestnenie prijimaca signalu
- zmena kablu / poskodenie
...

Predpokladom je samozrejme dostatok volneho miesta na hdd ci pamatovom mediu pre fdocasne subory ci cookie-s www stranok
Je vyrazne poznatelne hranie na Pc (win,mac, linux, bsd ..) alebo androide.
Potom prechod z 32 na 64Bit system narobi sarapatu.

(dodatok 29.XI)
A preto je vzdy dolezit ako sa spravne pytat s popisom konkretneho problemu a informacii ktore blizsie specifikuju mozny konflikt.
Mozno metoda Brainstorming-u by pomohla ale to by musela byt i ochota od viacerych citatelov FoE fora i ked sa ich problem zatial netyka.
Co neni moze byt !


Nez sa problem vyriesi take chvilkove odreagovanie:
Farmář a jeho žena večer sedí v posteli. Ona štrikuje a on čte nějaký odborný časopis. Najednou zvedne hlavu a říká ženě: "Víš, že tady píšou, že člověk je jediný druh, jehož samice při milování dosahují orgasmu?"
Žena se na něj podívá, jiskry v očích, svůdný úsměv na rtech, a říká: "Dokaž to!"
On se trochu zamračí, pak říká, že teda jo, zvedne se a vyjde ven, zatímco ona sedí na posteli zmatená a neví, která bije.
Farmář se vrátí za půl hodiny, zpocený a unavený, a říká :
"No, ani kráva ani ovce orgasmus nedosahuje, ale u té svině nevím, ona kvičí skoro pořád, tak to nepoznám."
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore