• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Krčma sveta Dinegu

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

v pondelok bude spustený nový herný svet Dinegu.
Budete na novom svete hrať spolu so svojimi kamarátmi? :)
 

DeletedUser4788

Hosť
hej a ten novy svet , je to podobne aj ako tieto 3 ostatne ? ci bude aj nieco nove ?
 

DeletedUser4391

Hosť
Sranda ako tu bola diskusia o novom svete a hen, čo tu nevidim o par dni :D:D
 

DeletedUser4

Hosť
Sranda ako tu bola diskusia o novom svete a hen, čo tu nevidim o par dni :D:D
Illuminati Confirmed

maxresdefault.jpg
 

DeletedUser5683

Hosť
Tak ako prebiehal váš prvý deň na novom svete? Dosiahli ste nejaký významný úspech alebo ste zažili nejaký zážitok s ktorým by ste sa radi pochválili i ostatným? Podeľte sa so svojimi dojmami a pocitmi s nami!
 

DeletedUser5364

Hosť
ano velka udalost ,aspon pre mna , na inych svetoch nezdielam niektore priatelstva s niektorymi hracmi ,preto že to nejde ,ale tu? novy svet,nove moznosti a "novy" priatelia z čoho sa ja osobne teším ;) len by to chcelo pribalit kazdemu novemu hracovy aj Alcatraz do inventara :p:p:p
 

DeletedUser4788

Hosť
no morph , kamaradek moj stary , tento ta dal dole :) poriadne nema ani schopnu radnicu ale diamanty a penaze robia svoje , a potom nech mi niekto pise ze hraj hru a nestazuj sa , takych by zakazal hned ! Toto neni hra , povedz uprimne ? Tatko dal 200 evro , syncek nakupil este mal aj na pivko ? ... a ze vraj potom hraj hru . A zebrak ako ja nasetri trosku bodicky ( nasetri - vysi pri hre a hra hru ) --- v eventu a dostane 5x planov a to 2x a nie sien slavy ...ale panko 9x sien slavy :confused:

kupoval som diamanty ale STOP ! nikdy viacej ! Nepodporujem vyvojarov v tomto smere , taky hraci NEPATRIA DO HERNEHO SVETU ! cech VYCTORY jednicky , a ty potom hraj hru ...hnus , jooguda vyjadri sa ... Tvoja myslienka

w4n0Ilq.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
no morph , kamaradek moj stary , tento ta dal dole :) poriadne nema ani schopnu radnicu ale diamanty a penaze robia svoje , a potom nech mi niekto pise ze hraj hru a nestazuj sa , takych by zakazal hned ! Toto neni hra , povedz uprimne ? Tatko dal 200 evro , syncek nakupil este mal aj na pivko ? ... a ze vraj potom hraj hru . A zebrak ako ja nasetri trosku bodicky v eventu a dostane 5x planov a to 2x a nie sien slavy ...ale panko 9x sien slavy :confused:

w4n0Ilq.jpg
njn na zapade je to normalne ze pustia hraci aj cez 200eciek na event ked ze ina ekonomika..ale ja som mal dia nasetrene a sieni mam 22ks ,mne staci bohato ked ziskam teraz co by len kus lebo miesta to zabera neskutocne 22×(3×3) a 9×dž je chabe co sa tyka sily,,ked bude aspon v progesivnej tak nech ma pripravene vedierka , nech to ma aj zmysel mat v meste ale tak slusne no do buducna...:)
 

DeletedUser5683

Hosť
no morph , kamaradek moj stary , tento ta dal dole :) poriadne nema ani schopnu radnicu ale diamanty a penaze robia svoje , a potom nech mi niekto pise ze hraj hru a nestazuj sa , takych by zakazal hned ! Toto neni hra , povedz uprimne ? Tatko dal 200 evro , syncek nakupil este mal aj na pivko ? ... a ze vraj potom hraj hru . A zebrak ako ja nasetri trosku bodicky ( nasetri - vysi pri hre a hra hru ) --- v eventu a dostane 5x planov a to 2x a nie sien slavy ...ale panko 9x sien slavy :confused:

kupoval som diamanty ale STOP ! nikdy viacej ! Nepodporujem vyvojarov v tomto smere , taky hraci NEPATRIA DO HERNEHO SVETU ! cech VYCTORY jednicky , hrac jezo007 a ty potom hraj hru ...hnus , jooguda vyjadri sa ... Tvoja myslienka

w4n0Ilq.jpg
Nie celkom chápem o čo Ti ide v tomto príspevku, nakoľko je tvoje vyjadrenie zmätočné a každá veta hovorí o niečom inom. Pochopil som, že podľa obrázku poukazuješ na 9 Siení slávy, ktoré si dotyčný podľa teba kúpil a nezaslúži si ich. Daj vedieť či som dobre pochopil. Rovnako by sa mal k tvojmu príspevku vyjadriť majiteľ mesta.
 
Hore