• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedá sa overiť Kupil som zasoby za diamanty a zasoby zmizli

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5639

Hosť
Zdravim,

chcel som si vopred kupit zasoby, kedze ich mam velmi malo (da sa to, ked odomykate technologiu a nemate dostatok zasob)... kedze tam nemam este investovane body ani niektore tovary, tak som to chcel "vopred" nakupit... tak som klikol na kupu cez diamanty (60 dia), diamanty mi odratalo, zasoby sice nepripadalo do mojho skladu, ale v daje technologii napisalo pri zasobach "zaplatene". Vratil som sa do mesta, isiel som spravit nejake boje a vyjednavania. Ked som sa vratil, isiel som znova pozriet do technologickeho stromu a vsimol som si, ze pri zasobach uz nie je "zaplatene" a znova tam je tlacitko na kupu za 60 diamantov, avsak tych 60 diamantov sa mi nevratilo.

1590228089701.png
 

DeletedUser5639

Hosť
Nazov fora sa vola "Hlásenie chýb" :D tak som nevedel no... kazdopadne teraz som sa tam prihlasil po cca 4 hodinach a uz tam ukazuje ze to je zaplatene, zrejme to je len bug pokial je clovek stale prihlaseny a po obnoveni stranky to zmizne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore