• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Preposlané Lepšie záznamy pre Cechové boje

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6754

Hosť
Ahoj,

dúfam, že som neprehliadol niekde tému, ale v cechových bojoch by sa zišlo vylepšiť log, prípadne mať možnosť členom s určitými právami vidieť detailný log čo sa deje v provincii - kto z cechu a kedy útočí na danú provinciu, keďže sa často stáva, že členovia cechu nečítajú inštrukcie a sabotujú tým stratégiu cechu v CB. Teraz sa nedá nikomu adresne napísať a slušne poprosiť nech sa drží inštrukcií, len sa míňa energia na zdôrazňovanie cesty, ktorú možno len nepozorní "sabotéri" aj tak ignorujú.

Vďaka.
 

Leo Nádherný 5

Nový člen
Ahoj,

dúfam, že som neprehliadol niekde tému, ale v cechových bojoch by sa zišlo vylepšiť log, prípadne mať možnosť členom s určitými právami vidieť detailný log čo sa deje v provincii - kto z cechu a kedy útočí na danú provinciu, keďže sa často stáva, že členovia cechu nečítajú inštrukcie a sabotujú tým stratégiu cechu v CB. Teraz sa nedá nikomu adresne napísať a slušne poprosiť nech sa drží inštrukcií, len sa míňa energia na zdôrazňovanie cesty, ktorú možno len nepozorní "sabotéri" aj tak ignorujú.

Vďaka.
Na tuto temu som mal ziadost aj ja... dost by sa to hodilo
 

GamerMiki30

Aktívny člen
To chcem aj ja i moje vedenie cechu... trošku to sledovať kto robí neplechu... sledovanie svojich hráčov ocení každý cech
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Už to bolo preposlané. Toto je aktuálne jeden z najčastejších návrhov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore