• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Letná súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

GamerMiki30

Aktívny člen
No veru je ich veľa, teda ťažko vybrať, ale tak určite Orliu horu. Rekreácia je najlepšia v prírode.
 

Ja King

Nový člen
VCHOD DO METRA – keď vojdeš, ocitneš sa v krajine, kde bude Krčmaaaaaaaaaaa, dom vlka, Hostinec, vyzdobené kúpele , Nejaký hrad a kúpele, bazén s prísunom vychladeného piva, Japonsko-Pagoda, Guvernérova vila, Teplý Vrch kde je super voda a super pivo, Maharadžov palác, Athlónske opátstvo, Ruské koleso, vertikalna zoo, Faraonske kupele, Orlia hora, Opustený ústav, kde si clovek oddychne od vsetkych tych .......…,
kde sa ľudia majú radi, a majú radi všetko, čo je okolo nich, kde sa neklame a nepodvádza a kde krajine nikto NEVLÁDNE, ale krajina sa SPRAVUJE pre dobro pre všetkých rovnako. :D
 
Naposledy upravené :

Ramirez

Nový člen
Rád by som preskúmal mýtický strom Yggdrasil, prednedávnom som čítal Gaimanovu knihu Severská mytológia. Strom spája deväť svetov, jeho konáre obývajú rôzne mýtické zvery, koruna zastrešuje celý svet... Vyskytuje sa aj v rôznych iných knihách, napríklad v Narnii.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme všetkým za účasť v súťaži!

Vylosovaní výhercovia:

HUUGOO

veolia
TikoP
Commander3
Lemi
Aragorn13
Playful girl
samo19
p.d.1978

Ja King

Získavajú 200 diamantov!
jul21losovanie.jpg
Gratulujeme výhercom a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore