• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nie je chyba Makrónková pekáreň

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Rhando

Aktívny člen
A ktorú budovu si postavil vedľa tej Makrónkovej? (Perníková - Marcipánová - Buchtičková)?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Nedá sa to zmeniť. Už na začiatku bolo jasné že je treba postaviť vedľa inú pekáreň a nie rovnakú
 

Rambob

Nový člen
Mne to nebolo jasné a toto obmedzenie je nelogické a dosť ma to štve.
A ak postavím medzi tieto dve budovy tretiu odlišnú pekáreň, tak čo sa stane?
 

Rhando

Aktívny člen
Ak medzi ne postavíš inú pekáreň, z trojice ktorú som ti napísal, tak sa ti zaráta tých 13% z oboch pekárni, ale byť tebou tak skúsim kontaktovať hernú podporu, vysvetliť im tvoj problém a oni ti to možno vymenia. Pozor môžu, ale aj nemusia. Inak neviem, je to set ako ktorýkoľvek iný, ani pri iných sadách nedostaneš všetky bonusy ak vedľa seba postavíš dve rovnaké budovy z daného setu.
 

Rambob

Nový člen
V Hippodrome sa časti môžu opakovať. Ja hrajem v češtine, pretože je tam viac hráčov a pojem "unikátny" som omylom pochopil ako "špeciálny". Mám na sklade ešte tretiu budovu, ale chýbajú mi dva updaty, aby som sa dostal na maximum a predpokladám, že hra poskytne ďalšie updaty až za rok a to je dlhá doba. Kde sa dá kontaktovať herná podpora?
 

Rhando

Aktívny člen
Lenže Hippodrome, je niečo úplne iné ako Pekárne, je to ako Zimný Vlak, alebo tá Vinica z posledného Forge Bowlu. Platia tam proste iné pavidlá.
Pekárne sú set, ako napríklad Maharádžov set, alebo Čerešňový Sad.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Nie je to chyba. Predtým tam bolo tiež slovo unikátne, avšak viacerí hráči sa ozvali, že je to zavádzajúce, preto to bolo upravené na rozdielne.
Ak chceš, môžeš nám napísať na hernú podporu, pozrieme sa, či sa s tým dá ešte niečo urobiť: Herná podpora :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore