Marťanská ruda

Lýdia

Nový člen
To je velkolepa budova, musis mat 9 planov aby si ju mohol postavit

Tu mas odkaz Vesmirny transporter
Prosím ako si sa dostala na úroveň Kozmický vek pás asteroidov? Nemám marťanskú rudu a neviem ako ju získať.
Asi som skončila som na úrovni Kozmický vek Mars a potrebujem marťanskú rudu neviem ako ju získať. Prosím poraď mi
 
Naposledy upravené :

KOFE

Aktívny člen
Prosím poraďte mi ako si sa dostáť na úroveň Kozmický vek pás asteroidov? Nemám marťanskú rudu a neviem ako ju získať.
Asi som skončila som na úrovni Kozmický vek Mars a potrebujem marťanskú rudu neviem ako ju získať. Prosím poraďte mi.
V mape marsu objavis ložiská, kde ju budes tazit
 

Slovien Venet

Aktívny člen
To je všetko pekné, ale ako sa mám dostať do pása asteroidov bez marťanskej rudy, keď na odomykanie výskumov v kozmickom veku mars potrebujem marťanskú rudu?
Je nutné vykonať výskumu mapy Marsu aby si mohol v nej ťažiť uvedený tovar. Keď hráč udelí nezávislosť Marsu postupuje ako je už uvedené.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
To je všetko pekné, ale ako sa mám dostať do pása asteroidov bez marťanskej rudy, keď na odomykanie výskumov v kozmickom veku mars potrebujem marťanskú rudu?

Marťanskú rudu môžeš získať na Marse (kampaňovej mape Marsu).

Pre prístup na mapu Marsu musíš mať najskôr dokončenú mapu Zeme a potom mapu Virtuálnej budúcnosti (treba v nich zabrať všetky provincie).
 
Hore