Mobilný profil a úspechy

Téma v 'Archív oznámení' založená od Winy, 13 feb 2017.

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
 1. Winy

  Winy Community manager Člen FoE SK tímu Community Manager

  Pridal(a) sa:
  5 apr 2012
  Pohlavie:
  Muž
  Bydlisko:
  Košice
  [​IMG]

  Vážení králi a kráľovné,

  V stredu 15. februára vám predstavíme novú hernú funkcionalitu – úspechy.
  S úspechmi neuvedieme iba novú dlhodobú hernú funkcionalitu, ale taktiež uvedieme do mobilnej aplikácie profily hráčov, čo ešte viac zlepší prepojenosť oboch platforiem.

  Pomocou úspechov sa snažíme poskytnúť vám, hráčom, väčší pocit, že v hre niekam napredujete medzi dosahovaním nových dôb, ako aj ciele mimo hlavnú líniu hry. Taktiež je to ďalší spôsob ako osláviť váš pokrok v hre!
  [​IMG]

  Zmeny v profile
  Keď otvoríte svoj profil, okamžite zbadáte veľkú zmenu:

  [​IMG]

  V prvom rade je teraz okno prehľadnejšie. Odstránili sme málo používanú funkcionalitu Požiadaviek na tovar. Všimnete si, že kvôli obmedzenému priestoru na mobilných zariadeniach teraz môže mať váš profilový text maximálne 500 z
  nakov a nemôže obsahovať nové riadky.
  Portrét, názov mesta a text profilu boli všetky presunuté do ľavej časti okna, čo má za následok omnoho lepšie štrukturovaný prehľad.

  Väčšina okna je teraz venovaná iba úspechom!
  Hneď hore si môžete vybrať svoje obľúbené úspechy, ktoré chcete ukázať všetkým. Tieto sa ukážu ostatným hráčom, keď prejdú myšou nad vaším portrétom v sociálnej lište:

  [​IMG]

  Ak sa neradi predvádzate, môžete tento priestor nechať prázdny :).​

  [​IMG]
  Úspechy
  V úplne prvej verzii sme pridali 13 úspechov, všetky vo štyroch verziách: bronzová, strieborná, zlatá a platinová.
  Všetky dostupné úspechy si môžete pozrieť v profilovom okne. Keď prejdete myšou nad úspechom (alebo naň na mobilnom zariadení ťuknete), ukáže sa vám váš postup a požiadavka na ďalšiu úroveň:
  [​IMG]

  Samozrejme, keď dosiahnete nové úrovne, zmení sa aj obrázok úspechu. Úspechy neposkytujú žiadne bonuy ani iné herné výhody – slúžia len ako ukazateľ vášho postupu a vášho herného štýlu, niečo, čo doteraz v hre chýbalo.
  [​IMG]
  Ďalšie kroky
  Najbližšie kroky budú, ako inak, pridanie ďalších úspechov. Máme v zálohe pár nápadov od hráčov na Beta serveri a pridáme ich v ďalších verziách hry. Taktiež pridáme pár unikátnych úspechov, ktoré sa nebudú s časom vylepšovať. Neskôr taktiež plánujeme zviditeľniť profil aj úspechy na rozličných miestach v hre, aby ešte viac nabrali na hodnote.

  [​IMG]
  Dúfame, že sa vám bude páčiť ako nový profil, tak aj úspechy. Ak máte nejaké otázky alebo chcete vyjadriť svoj názor, urobte tak v TEJTO TÉME.
  Ďakujeme vám, že hráte Forge of Empires!

  Váš Forge of Empires tím
   
  Morphium sa to páči.
 2. Jokke

  Jokke Support Officer Člen FoE SK tímu Support Officer

  Pridal(a) sa:
  22 jan 2017
  Pohlavie:
  Muž
  Bydlisko:
  Praha
  Vážení králi a kráľovné,

  bohužiaľ, kvôli grafickým problémom pri nasadzovaní novej aktualizácie sa dátum nasadenia posúva na stredu 22. februára 2017.

  Ďakujeme za pochopenie.

  Váš Forge of Empires tím
   
  Shamall sa to páči.

Hore
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.