MOd dovolenky !

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser598

Hosť
Ahojte chcem sa opytať či sa da alebo bude dať mod dovolenky v hre ?? dajme tomu aj na 2 tyždne ?? kedže nebudem pritomna ?? dakujem za odpoved vopred !:cool:
 

DeletedUser46

Hosť
ja sa chcem spýtať v podstate na to isté... či je možnosť oficiálneho zástupu počas neprítomnosti hráča, ako je to s trestami za porušenie pravidiel, za čo hrozia tresty, aké tresty hrozia a podobne... alebo aspoň odkaz na stránku, kde by sme sa dozvedeli o tejto problematike viac. Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
už som to tu navrhoval....polovica je proti a polovica je za..tak to je vo hviezdach...
 

DeletedUser26

Hosť
myslím, že mód dovolenky je prakticky na nič...keď sa tu nechystáš byť 2 týždne, tak nezadáš žiadnu výrobu, tak ti ani nemajú čo zobrať...tých pár daní z budov nepočítam, lebo to je fakt málinko...

zástup je iná vec, len potom sú dosť ťažko odhaliteľné mutltiúčty, keďže každý môže povedať, že je len zástup...
 

DeletedUser

Hosť
Crux má čiastočne aj pravdu...ale je to potrebne aby ty nezrušili účet !...
 

DeletedUser26

Hosť
rušenie účtu určite neni po takej krátkej dobe....na kontinente mám stále plných 80 a to ten koniec nehrá od začiatku, len pozreli čo je to za hru
 

DeletedUser598

Hosť
Hmm tak dufam len 2 tyždne určite tu nebudem, a nechcem aby mi zrušili učet :( takked už nedaju mod dovolenky tak aspon nek nerušia učt tak skoro keby aspon sme vedlei po akej dobe ho zrušia ,?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore