Moderátor

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
Otázka čiste pre kompetentných (nespamujte)

má toto fórum nejakého móda? ak hej, prečo sa tu už niekoľko dní množia všelijaké spamy po anglicky a najnovšie aj posty po rusky? a nikto to nemaže...
 

DeletedUser116

Hosť
no ma byt vyhlaseny moderator, ale no neviem...

pytal som sa admina vcera a ze zachvilu...
 

DeletedUser26

Hosť
za 9 hodín odkedy som to napísala, tak nikto kompetentný neodpovedal...to znamená, že to tu absolútne nikto nekontroluje...

na fóre je kopec vulgarizmov (sorry pikers :D) a nič... reklamy a nič...spam a nič...

toto neni moc pekná vizitka pre INNO... :(
 

DeletedUser

Hosť
Trpezlivosť ruže prináša, takže treba čakať určite bude možno aj dnes :)
 

DeletedUser116

Hosť
No písal som adminovi kedy bude vyhlásený moderátor už trikrát a odpovedal mi len raz predvčerom a odpoveď bola: "zachvíľu"-ale ja si myslím, že chvíľa odbtedy iž prešla dávno :(
 

DeletedUser28

Hosť
no neviem pisal m asi pred 3 alebo 4 dnami spravu Maurciusovi ohladom spamov ale neodpisal takze neviem co sa deje
 

DeletedUser

Hosť
ak chcete byť moderátorom bola tu téma na to..robia nábor hláste sa tam nemajú ľudí určite vás zoberú aj málo sa vás hlási takže skúste šťastie tam :)
 

DeletedUser26

Hosť
ľudia sú poprihlasovaní (teda aspoň tu na fóre písali, že sú), len by ich musel niekto vybrať a dať im práva...

aspoň jeden mód tu mal byť už keď sa hra spúšťala (nepočítam mauriho, ten má inej roboty dosť)...na cz boli hneď od prvého dňa tuším štyria...však to nie je žiadny problém požičať si niekoho na chvíľu z iného fóra inej hry kým sa nenájdu tu...
 

DeletedUser

Hosť
crux to trafila, ľudia sú, len treba chcieť, príklad je bapr.TW CZ Fóro.Majú tam veľa ľudí, ktorý sa chcú o tú hru starať,nábor majú otvorený takmer vždy a je tam príjemná atmosféra.Ich modovia a supportéri boli na začiatku tiež len tý, ktorý to začali hrať len nedávno a nemali skúsenosti.Teraz to tam ide ako na bežiacom páse.Súťaže v jednom kuse, zábava a spravodlivosť.Toto tu treba.
 

DeletedUser

Hosť
nemôžeš porovnávať CZ a SK team na CZ sú maniaci na takéto hry....tam sú aktívni hráči aj na ránom :D...takže na SK servery sú lenive prasce niektory ...nechcem vás urazit...ja by som to aj zobral..času mám :)
 

DeletedUser

Hosť
Ked sa budes takto vyjadrovat dockas sa akurat bloku a nie takej moznosti o akej snivas
 

DeletedUser116

Hosť
ak chcete byť moderátorom bola tu téma na to..robia nábor hláste sa tam nemajú ľudí určite vás zoberú aj málo sa vás hlási takže skúste šťastie tam :)

malo?! sak uz som ti videl 3-4 prispevky kde sa zmienili o tom, ze podali prihlasku a urcite podalo prihlasku aspon nejakych 5-6 hracov dalsich hracov. takze myslim, ze uz to mali davno vyhlasit maju z coho vyberat
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore