• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nábor do cechu Hermes

DeletedUser6400

Hosť
Ahojte všetci.
Robíme nábor do nášho cechu Hermes.Momentálne sme na štvrtej úrovni a máme sedem členov.Privítame každého hráča, ktorý hrá alebo chce hrať aktívne. V cechu nemáme nejaké extra nároky na našich cechovníkov lebo máme za to že hru si treba užívať a relaxovať pri nej a nie sa stresovať či splním niekoho požiadavky alebo nie.

Čo požadujeme od našich cechovníkov?


1.Aktivitu (hrať aktívne)
2.Slušnosť a ochota pomáhať si (napr.pri výmene tovaru ).
3.Motivaciu cechovnikov (denne motivovať hlavne výrobné budovy našich členov)
4.Návštevu hostincov (v prípade že ste priatelia)
5.Cechové expedície -nie je podmienku ich kompletné prechádzanie.(stačí ked sa zúčastníte za mince a nástroje,tovar do nich investovať nemusíte)
6. prispievanie do cechovéj pokladnice (nie je podmienkou,na báze dobrovolnosti)



Pokiaľ ti tieto podmienky vyhovujú a máš záujem sa k nám pridať tak ťa medzi nami radi uvítame.
V prípade záujmu alebo ďalších otázok ma kontaktuj som zakladateľ cechu a môj nick je Marchosias.
Rád ti zodpoviem ďalšie otázky.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore