Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Hofko

Nový člen
Zdravím,

hrám hru dosť dlho a zo začiatku fungovala funkcionalita v rámci cechových obchodných ponúk v poriadku. Potom sa to aktualizáciami skomolilo a nefunguje filtrovanie dodnes.

Proste by to malo fungovať nasledovne:
Vytvorím ponuku - kliknem cechová ponuka -> spoluhráčovi sa po kliknutí na trhovisko a filter cechové moja ponuka zobrazí.
Vytvorím ponuku - nekliknem cechová ponuka -> spoluhráčovi sa po kliknutí na trhovisko a filter cechové moja ponuka nezobrazí.

Nemalo by fungovať filtrovanie cechových ponúk na to, či je človek členom cechu, ale na to, či danú ponuku zakladal pre cech alebo nie.
 

Komakino

Nový člen
Dala by sa implementovať do mobilnej verzie možnosť, ktorá by umožňovala vo VB kliknutie na hráča, ktorý prispel bodmi aby bolo vidieť detail z ktorého cechu je? Ďakujem
 

terminal

Nový člen
navrhol by som iste sa aj iným hráčom stalo, že som dal nejakému hráčovi dosť BV do veľkolepej budovy a kým ju uzatvoril prestal hrať. Keby sa dalo po určitom čase napríklad 2-3 mesiace ak sa budova nehýbe mať možnosť vziať si BV späť do inventára. Alebo korigovať počet BV vo vlastnej velkolepej budove, určite sa stalo, že sa hráč preklikol a dal do budovy viacej bodov ako zamýšľal.
 

Harbinger

Člen
navrhol by som iste sa aj iným hráčom stalo, že som dal nejakému hráčovi dosť BV do veľkolepej budovy a kým ju uzatvoril prestal hrať. Keby sa dalo po určitom čase napríklad 2-3 mesiace ak sa budova nehýbe mať možnosť vziať si BV späť do inventára. Alebo korigovať počet BV vo vlastnej velkolepej budove, určite sa stalo, že sa hráč preklikol a dal do budovy viacej bodov ako zamýšľal.

To znie dobre, určite by sa hodila nejaká možnosť vrátenia bv späť, veľa razi sa mi stalo že som dala o číslo viac a zaokrúhlilo mi to na maximum čo som mohla dať a minula som si všetko z inventára riešením by mohlo byť nejaké tlačítko so šipkou (vrátiť späť) vo VB.
 

QppZoon

Aktívny člen
Keď už vývojári konečne do hry pridali dynamiku pre lištu posilnení, tak by mohli dynamiku vymyslieť aj pre lištu s hráčmi (susedia, čl. cechu, priatelia) a to tak, že by sa adaptovala na veľkosť displeja hráča - aby bola vždy od jedného kraja ku druhému.
 

Mortimer

Nový člen
Hra už beží dlho no stále mi chýba funkcia pre lepšiu kontrolu prispievania do pokladnice cechu:
Jedná sa o funkciu filtra v Príspevky do pokladnice cechu, proste pridať selekt na zhodu z troch možností "Produkcia veľkolepej budovy","Dar do pokladne cechu" a "Nasadenie obliehajúcej armády".
Ďakujem
(ak to tu už je sorry, no zároveň škoda, že sa na to s prepáčením kašle(nezaujalo))
 

faramir

Člen
by som navrhoval cechovú krčmu. kde by cechovníci do nej chodili a vedenie by ju po zaplnení vyberali a dávala by náhodné odmeny prospešné pre cech. ako sila cechu, alebo tovar pre cech a podobne. a hráči by získali nejakú drobnú odmenu pri vyzbieraní, ako tovar, alebo nejaký bod výskumu alebo fľaštičku vylepšenia.

tiež navrhujem v rámci starožitníka dať cechový predaj medzi členmi. s tým, že aby sa to nezneužívalo tak hráč by si mohol kúpiť len 1 vec raz za 24 h., viac kúp by bolo možné za dia. a to isté aj pri predaji, raz za deň 1 predaj, ďalší za dia, max ale 3 za deň.
tiež by sa stanovila minimálna cena za daný tovar, aby sa to nepredávalo pod cenu.
v rámci toho by mohol byť aj globálny predaj, čiže viditeľný pre všetkých hráčov, kde by samozrejme boli tiež stanovené nejaké minimum a maximum ceny a raz za deň kúpa a predaj. ďalší za dia ale max 3 kusy za deň. nakúpiť by šlo ale len raz za deň.

tiež by som navrhoval pridať sektory do ce. napríklad o 4 ku každej ur., niektorý hráči vedia prejsť ce aj skôr a tak by som ja privítal viac sektorov. ďalšiu ur neviem, to ak by bola ťažšia než 4ta, tak by bola náročná, ale pridaním 4 sektorov by bolo super.

tak isto by som privítal, ak by sa povolil pomocník pri vyjednávaní v cb, osobne si myslím že to nijak neznevýhodňuje hráčov.

tiež ma napadlo v rámci fľaštičiek mať možnosť si dočasne vylepšiť budovu o nejaký útok alebo obranu útočnej. tiež by mnohý prijali fľaštičku obrany útočnej ako je to pri útoku útočnej.
a v rámci tých fľaštičiek mať možnosť trvalého vylepšenia. čím by sa vedeli nimi dať vylepšiť trvalo nejaké budovy. tie fľaštičky by sa dali získať pri plnení nejakej rozsiahlejších sérii úloh, alebo ako súčasť denných úloh kde by samozrejme úlohy boli náročnejšie, keďže by sa jednalo o unikátny predmet.
tiež by sa to mohlo dať získať pri himeji, transportéry alebo ce ako odmenu z chrámu.

ak ma ešte niečo napadne, napíšem.
 

Krokous1838

Aktívny člen
vedenie by ju po zaplnení vyberali a dávala by náhodné odmeny prospešné pre cech. ako sila cechu, alebo tovar pre cech a podobne. a hráči by získali nejakú drobnú odmenu pri vyzbieraní, ako tovar, alebo nejaký bod výskumu alebo fľaštičku vylepšenia.

  1. mohlo by vedenie vstúpiť do cechovej krčmy?
  2. koľko ľudí by sa tam zmestilo?
  3. začo by sme kupovali vylepšenia?
  4. aká by tam mohla byť mena? (mohli by byť zlatky)

Skús nad týmto popremýšlať, a daj mi potom vedieť, zaujímavý nápad podľa mňa :D
 

faramir

Člen
  1. mohlo by vedenie vstúpiť do cechovej krčmy?
  2. koľko ľudí by sa tam zmestilo?
  3. začo by sme kupovali vylepšenia?
  4. aká by tam mohla byť mena? (mohli by byť zlatky)

Skús nad týmto popremýšlať, a daj mi potom vedieť, zaujímavý nápad podľa mňa :D
1, samozrejme že by tam vedenie mohlo vstúpiť, veď inač by nemohli vybrať odmeny z krčmy.
2. budovala by sa postupne a max. by bolo pre 80 ľudí ako je max. počet členov v cechu. samozrejme čím viac členov by do nej chodilo, tým viac odmien by bolo pre cech.
3. vylepšenia by boli asi podobne ako pri hostinci, boli by strieborňaky ktoré by pribúdali zakaždým ako by niekto z členov sadol do krčmy, tým by sa rozšírovala krčma o stoličky a tak podobne ako v hostinci.
4. tam by boli strieborňaky ako v klasickom hostinci.

ešte ma k tomu napadlo, že by sa do nej vstupovalo z hostinca, len by tam pribudla ako tajná miestnosť niečo ako vip iba pre členov cechu.
 

faramir

Člen
ako šlo by to aj cez cech, len sú prípady pri nových správach že nedopatrením sa vymažú z vlákien, tak aby pri vchádzaní do krčmy niektorý omylom neopustili cech.
čiže určite by som vchod do krčmy dal niekde, kde nie je tlačítko opustiť cech.
a pri tých odmenách by každý hráč mal náhodnú odmenu ale stále rovnakú. a výška odmeny by skôr záležala od úr. cechovej krčmy. čiže od vylepšení, ktoré by sa do nej investovalo.
 

TiGGi

Nový člen
ja by som rád navrhol. pri začatí hry bolo určené xy limit rozšírení za medaile lenže tvoríte nové éry a rád by som keby ste pridali za každú novú éru rozšírenia mesta čiže od Marsu ako ste spustili kedysi Éru Marsu-
za kladné vybavenie žiadosti vopred Ďakujem
 

faramir

Člen
mám ďalšie návrhy.
vytvoriť cb medzi svetmi. čiže najlepšie cechy z daných svetov by postúpili do medzi svetových cb. máme 4 svety. v každom prebiehajú viacero dia líg. víťazi tých dia líg by sa v rámci svojho sveta stretli v lige majstrov v rámci svojho sveta a víťaz by automaticky postúpil do medzi svetových ms v cb.
liga majstrov by trvala kratšie, len 8 dní, keďže zvyšné dni by cechy ktoré skončili na 2 miestách sa stretli v kvalifikácii, kde by súťažili o 2 postupovú priečku.
víťazný cech aby nebol ukrátený o boje, tak by zvyšné dni, kým by čakal na kvalifikáciu, tých 3 dni, tak by riadne pokračoval v bojoch so zvyšnými týmami, ktoré skončili na 3 a nižšom mieste.
po postupe na majstrovstvá by boli 8 tímov, kde by 4ria najlepší v lige ostali a 4ria by vypadli do dia ligy vo svojich svetoch
ak by v majstrovstvach počas 4 sezón ostávali na prvých 4 miestach rovnaké tými, tak v 5tej sezóne by sa v rámci svetoch uskutočnilo nové kolo, kde by z každého sveta sa kvalifikovalo 8 cechov, ktoré by nahradili aj tie 4 cechy, ktoré nevypadli. tie 4 cechy by spadli do dia líg vo svojich svetov, kde by sa museli opäť prebojovať naspäť do majstovských cb. samozrejme po 4 sezonách by podľa počtu bodov by dostali odmenu.
cech by dostal extra body v podobe cti a zvýšenia ur. cechu. a každý hráč v danom cechu by dostal odmeny v podobe vecí ktoré bežne zbiera ako medaile, mince zásoby, tovar, body výskumu a prípadne aj diamanty.

aby majstrovstva boli iné, tak pri boji by sa nedali stavať žiadne iné budovy len obliehačky, aj to len v obmedzenom množstve, do každého sektoru max. 1 v strede by sa dali postaviť 2. čo by znamenalo že boje by boli rýchle a víťazstvo by si zabezpečili tými, ktoré by boli najrýchlejší v preberaní sektorov.
na prebratie sektorov by bolo zapotreby aj menej bojov, 100 bojov a sektor by mal cech vo vlastníctve len 2 hodiny. odmeny pre hráčov by boli tie isté ako pri dia lige, len dvojnásobne. aj preto tých bojov na 1 sektor bude menej aby sa sektory preberali pri menšom množstve bojov a aby boje boli častejšie a o sektory sa bojovalo viac za deň.

čiže toľko môj návrh.
 

QppZoon

Aktívny člen
Urgentne by som poprosil, aby sa dala budova Kláštor (Raný stredovek) schovať do inventára pomocou nástroja Uložiť budovu!
Je mi ľúto ho len tak vymazať :(
 

Mortimer

Nový člen
Urgentne by som poprosil, aby sa dala budova Kláštor (Raný stredovek) schovať do inventára pomocou nástroja Uložiť budovu!
Je mi ľúto ho len tak vymazať :(

Ja som bez milosti predal, na 12 políčok (3x3 + 3 cesta) to dáva len 20 obrany, keby postavíš 9x signálny oheň úroveň 2 tak máš 54 obrany teda o 34 viac...
Nemyslím že sa s danou budovou niečo plánuje - kedže to tak je dlho- takže je zbytočná
 

Krokous1838

Aktívny člen
Ja som bez milosti predal, na 12 políčok (3x3 + 3 cesta) to dáva len 20 obrany, keby postavíš 9x signálny oheň úroveň 2 tak máš 54 obrany teda o 34 viac...
Nemyslím že sa s danou budovou niečo plánuje - kedže to tak je dlho- takže je zbytočná
no lenže kým získaš signálny oheň 9x na úrovni 2 tak ti zabere viacej času, ako postaviť budovu zadara
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore