Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Dopredu také info nedávajú, až keby sa niečo také udialo. Môžeme im to však preposlať ako návrh.
 

KOFE

Aktívny člen
Cauko Blauko

Par napadikov na zvazenie a pripadne posunutie na inno.

1. Zoradenie armady. Bola by moznost menit poradie zaloziek v zozname armady a nasledne radenie jednotiek v globalnom zozname. Vo venusi hram prioritne silodrak a ked mi pocas bojov padne ocelova past tak to len zavadzia.

2. Incidenty. Inno dokola pise ze upravuje incidenty aby ich bolo vidiet, ale stale sa objavuju za vysokymi budovami, kde ich nevidno. Co tak urobit upozornenie na incident v meste, tak ako je to pri dostupnom zbere?

3. Trhovisko. Pridat moznost pre zriadenie ponuky mimo cech. Moznost iba pre cech je, tak chcelo by to aj opacnu moznost. (Filter na ferove ponuky asi neprichadza do uvahy, kedze scam tak trochu patri k hre)

4. CB. Chcelo by to pridat moznost pre zobrazenie time counteru na cas, za kolko budu dostupne boje na obsadenych sektoroch. Bud by to bolo integrovane do funkcie zobrazenia nazvov sektorov, alebo samostatny button.

Dakujem za zvazenie. Daj mi fajku na prispevok, ze si to videl .

Dakujem
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ahojte. Viackrát sa mi stalo v predajcovi starožitností, že v aukcií sa zúčastnili viacerí hráči z nášho cechu. Z toho dôvodu navrhujem možnosť Innogames vytvoriť v predajcovi starožitností možnosť výmeny artiklov hráčmi v cechu, ale nie medzi cechmi a zároveň 10 dňovú ochranu pred novými hráčmi v cechu. Túto by mohli po uplynutí spravovať len vodcovia cechu Mám tu také, ktoré neplánujem využiť.
 
Naposledy upravené :

KOFE

Aktívny člen
Ahojte. Viackrát sa mi stalo v predajcovi starožitností, že v aukcií sa zúčastnili viacerí hráči z nášho cechu. Z toho dôvodu navrhujem možnosť Innogames vytvoriť v predajcovi starožitností možnosť výmeny artiklov hráčmi v cechu, ale nie medzi cechmi a zároveň 10 dňovú ochranu pred novými hráčmi v cechu. Túto by mohli po uplynutí spravovať len vodcovia cechu Mám tu také, ktoré neplánujem využiť.
Nerealne, toto ti nikdy neprejde.
 

KOFE

Aktívny člen
Aha tak ty si šéf komunity ? :)
Nie, ale musis sa na to pozerat ako developer. Musis aj uvazovat, ci sa dany napad da zneuzit. No a ten tvoj sa da. Keby to slo takto dalej, tak o rok budu chcet ludia bota na CB. Treba uvazovat nielen zo strany hraca, ale aj vyvojara. Ak by tvoj napad presiel, tak mam do roka mesto vytapetovane namestiami vitazov, domami vlka, orlimi horami a straznymi vezami.
 

Rhando

Aktívny člen
Venet ale ty v tvojom pôvodnom návrhu najprv píšeš len o dvoch obmedzeniach, a síce:
Ahojte. Viackrát sa mi stalo v predajcovi starožitností, že v aukcií sa zúčastnili viacerí hráči z nášho cechu. Z toho dôvodu navrhujem možnosť Innogames vytvoriť v predajcovi starožitností možnosť výmeny artiklov hráčmi v cechu, ale nie medzi cechmi a zároveň 10 dňovú ochranu pred novými hráčmi v cechu. Túto by mohli po uplynutí spravovať len vodcovia cechu Mám tu také, ktoré neplánujem využiť.
až potom, keď na teba KOFE reagovala, tak si doplnil na konci malú vsuvku,
Tak daj ako sa dá zneužiť ? Na tom nie je nič čo by sa dalo zneužiť ak to bude na takom princípe ako predajca starožitností. Tá výmena by sa uskutočnila iba limitovaným počtom za rok
tak sa nečuduj, keď dostaneš odpoveď, ktorú nechceš, keď už chceš aby návrh mal nejakú podporu zo strany komunity, musíš ho aj zrozumiteľne a systematicky sformulovať, nie len napísať myšlienku štýlom dve na tri. Inak ja súhlasím s KOFE, nikdy to neprejde, mne napríklad napadajú dve modelové situácie, prečo je ten návrh zlý.

1.) Cechové "poplatky" :
Vedúci cechov by si mohli začať pýtať "členské" poplatky v podobe vymenených predmetov, ako napríklad, chceš ďalej ostať v cechu? Daj mi Orliu Horu / Dom Vlka / ... , čo je vážne super, dajme hráčom možnosť "zadarmo" získať eventové budovy ( bez akéhokoľvek snaženia ).

2.) Nováčikovia:
Odpovedz mi ešte na toto, aký zmysel bude mať pre nových hráčov snažiť sa v hre niečo dosiahnuť, keď im bude bohate stačiť ísť do cechu, kde im dajú v podstate úplne všetko a zadarmo.
Tu konkrétne by som ešte priradil aj skúsených hráčov, ktorý by sa takto mohli poľahky dostať k eventovým budovám v podstate bez námahy ( už teraz je to extrémne ľahké, vďaka Starožitníkovi, nezabúdaj, že boli doby, keď v hre nič také ako Predajca Starožitností, alebo Denné Výzvy neexistovalo a pokiaľ sa hráč nezúčastňoval eventov, mal smolu ), presne ako písala KOFE -
Ak by tvoj napad presiel, tak mam do roka mesto vytapetovane namestiami vitazov, domami vlka, orlimi horami a straznymi vezami.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
P
Venet ale ty v tvojom pôvodnom návrhu najprv píšeš len o dvoch obmedzeniach, a síce:

až potom, keď na teba KOFE reagovala, tak si doplnil na konci malú vsuvku,

tak sa nečuduj, keď dostaneš odpoveď, ktorú nechceš, keď už chceš aby návrh mal nejakú podporu zo strany komunity, musíš ho aj zrozumiteľne a systematicky sformulovať, nie len napísať myšlienku štýlom dve na tri. Inak ja súhlasím s KOFE, nikdy to neprejde, mne napríklad napadajú dve modelové situácie, prečo je ten návrh zlý.

1.) Cechové "poplatky" :
Vedúci cechov by si mohli začať pýtať "členské" poplatky v podobe vymenených predmetov, ako napríklad, chceš ďalej ostať v cechu? Daj mi Orliu Horu / Dom Vlka / ... , čo je vážne super, dajme hráčom možnosť "zadarmo" získať eventové budovy ( bez akéhokoľvek snaženia ).

2.) Nováčikovia:
Odpovedz mi ešte na toto, aký zmysel bude mať pre nových hráčov snažiť sa v hre niečo dosiahnuť, keď im bude bohate stačiť ísť do cechu, kde im dajú v podstate úplne všetko a zadarmo.
Tu konkrétne by som ešte priradil aj skúsených hráčov, ktorý by sa takto mohli poľahky dostať k eventovým budovám v podstate bez námahy ( už teraz je to extrémne ľahké, vďaka Starožitníkovi, nezabúdaj, že boli doby, keď v hre nič také ako Predajca Starožitností, alebo Denné Výzvy neexistovalo a pokiaľ sa hráč nezúčastňoval eventov, mal smolu ), presne ako písala KOFE -
Predajca starožitností je OK. Čudujem sa jednej veci prečo Innogames sa dištancuje podobnému ale na úrovni cechu. Artikle ,ktoré sú uzamknuté tak či onak nepredáš. Bolo by fajn ak by aspoň jeden hráč po skončení eventu za mince a drahokamy posunul budovu tomu kto dá najviac, ktorému chýba a nie tomu kto má všetky ten by sa nemohol takejto aukcie zúčastniť iba vtedy ak predáva artikel. Toto má platiť za predpokladu ,že si celý event poctivo odpracuje. Nevzťahovalo by sa to na budovy z predošlých eventov ako aj na ceny a odmeny z dennej výzvy a eventu nech si ju poctivo odmakajú !.
To či to prejde abo nie, je len na Innogames. Budem presný kde som uviedol že to bude zadara? To ste si len vy vymysleli a skočili ste na návrh ako supy na zdochlinu. Každá výmena sa uskutočňuje len za mince a drahokamy.
 
Naposledy upravené :

GamerMiki30

Aktívny člen
Blau poprosila by som este posunut na inno napad, ci by sa cesty k socham cti a slonom nemohli automaticky aktualizovat na aktualnu eru, tak ako fontany a studne. Pride mi blbost minat bambilion renovacii, vzhladom na to ake susne to dava.
Ja som zas proti tomu, ako aj mnoho iných hráčov. Nechať si sochu cti o dobu nižšie má aj výhodu pre chýbajúci tovar pokladnice cechu. Mnohokrát dané tovary nie sú k dispozícií na trhu. A meniť kvôli tovaru vždy priateľov sa neoplatí, keďže vernosť so starými bude potom natrhnutá.
 

KOFE

Aktívny člen
Ja som zas proti tomu, ako aj mnoho iných hráčov. Nechať si sochu cti o dobu nižšie má aj výhodu pre chýbajúci tovar pokladnice cechu. Mnohokrát dané tovary nie sú k dispozícií na trhu. A meniť kvôli tovaru vždy priateľov sa neoplatí, keďže vernosť so starými bude potom natrhnutá.
Hovorim o cestách, nie priamo o soche a slonovi
Inak inno docela zdegradovali sochy prichodom slona. Casom ich ludia vymenia koli bonusu na utok. Mohli na sochy oridat bonus pre obranu.
 
Naposledy upravené :

KOFE

Aktívny člen
Cauko Blauko.
Napadla ma taka fíčurka. Nepojdem do detailov, proste prvoplanovy napad.
Do radnice pridat starostu, ktory by daval rozne boosty pre mesto na zaklade ziskanych uspechov v hre. Tieto boosty by sa dali levelovat. Body by sa dali zbierat za vela veci. Boje/vyjednavania CvC, CB, Expe. Ziskany/minuty tovar, vytazene mince a zasoby, proste je vela veci kde by sa to dalo uplatnit. Ake boosty by daval nejako premyslene nemam. Tie unikatne body na levelovanie by boli bud vseobecne (je jedno kde sa ziskaju a nasledne pouziju, alebo bojove pre bojove vyhody, tovarove pre znizenu narocnost vyjednavania, atd. Bol by to nieco ako hrdina v hrach, proste ultimatna postava. Viem ze na oko asi moc komplikovane, ale bola by to dobra haluz na osviezenie.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Cauko Blauko.
Napadla ma taka fíčurka. Nepojdem do detailov, proste prvoplanovy napad.
Do radnice pridat starostu, ktory by daval rozne boosty pre mesto na zaklade ziskanych uspechov v hre. Tieto boosty by sa dali levelovat. Body by sa dali zbierat za vela veci. Boje/vyjednavania CvC, CB, Expe. Ziskany/minuty tovar, vytazene mince a zasoby, proste je vela veci kde by sa to dalo uplatnit. Ake boosty by daval nejako premyslene nemam. Tie unikatne body na levelovanie by boli bud vseobecne (je jedno kde sa ziskaju a nasledne pouziju, alebo bojove pre bojove vyhody, tovarove pre znizenu narocnost vyjednavania, atd. Bol by to nieco ako hrdina v hrach, proste ultimatna postava. Viem ze na oko asi moc komplikovane, ale bola by to dobra haluz na osviezenie.
Niečo podobné tu bolo veľkolepé mólo akurát bez fičurky :) a levelovania boostov
 

ajja

Člen
Ani to by som nebral automatickú aktualizáciu tých ciest. Ja osobne mám renovácii dostatočne.
Hovorim o cestách, nie priamo o soche a slonovi
Inak inno docela zdegradovali sochy prichodom slona. Casom ich ludia vymenia koli bonusu na utok. Mohli na sochy oridat bonus pre obranu.
Niekto si na cestách necháva starý tovar, ako ich pridával, aby mal aj taký a nemusel ho vymieňať na tržnici.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Pri zväčšení kultúrnej udalosti sa v prehliadačovej verzií nezobrazujú ovládacie prvky. To isté sa je aj v meste.
TIP : Zladiť zoom kultúrnej usadlosti s ovládacími prvkami aby ich hráč videl na monitore.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore