• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Lauri Kruspe

Nový člen
Ja osobne by som prijala keby sa dali meniť napríklad vylepšenia medzi priateľmi... Príklad mne chyba vylepšenie na vlak a môj priateľ má dve navyše.. Celkom by to prišlo vhod
 

Rhando

Aktívny člen
Výmena vecí z inventára medzi priateľmi možná pravdepodobne nikdy nebude, nakoľko Inno už hráčom dalo 2 možnosti ako si získať eventové budovy mimo eventov, v hre už sú zakomponované Denné Výzvy + Predajca Starožitností a tam človek môže získať to, čo mu chýba. Jediné obmedzenie čo som čítal, tak pri starožitníkovi sa do predaja dávajú veci, čo sú v hre aspoň 12 mesiacov a pri denných výzvach sa do truhiel umiestňujú veci ktoré sú v hre aspoň 18 mesiacov.
 

Lauri Kruspe

Nový člen
Výmena vecí z inventára medzi priateľmi možná pravdepodobne nikdy nebude, nakoľko Inno už hráčom dalo 2 možnosti ako si získať eventové budovy mimo eventov, v hre už sú zakomponované Denné Výzvy + Predajca Starožitností a tam človek môže získať to, čo mu chýba. Jediné obmedzenie čo som čítal, tak pri starožitníkovi sa do predaja dávajú veci, čo sú v hre aspoň 12 mesiacov a pri denných výzvach sa do truhiel umiestňujú veci ktoré sú v hre aspoň 18 mesiacov.
No nevšimla som si že by v denných výzvach boli takéto odmeny... Ako napríklad vylepšenia eventovych budov alebo podobne... A u predajcu by človek musel byť v hre 24 hodín každý deň aby ak tak stihol... Čo je dosť pravdepodobné že sa tam takéto veci ani nedostanú a keď hej tak raz za uhorský rok... Ja to mam navyše a zbytočne v inventári alebo to predám u predajcu kdezto možno by sa medzi priateľmi niekto našiel komu by to pomohlo... Takže je to veľká škoda
 

Gemini83

Nový člen
Bolo by dobre zmenit aj odmenu v urovni cechu nakolko tam je teraz rezervna podpora pre cvc no nezohladnuju sa v tom ostatne aspekty bojov ako je expe alebo cechove boje.Ak cech nie je aktiv v cvc tak mu tento bonus je nanič.
 

faramir

Člen
ak je to návrhy.
tak jeden by som mal.
aby aspoň v rámci cechu bolo vidieť kto je online.
prípadne aby ukazovalo aj neaktivitu. alebo aktivitu
 

DeletedUser6373

Hosť
Mozte pridat funkciu add to black list. Niekedy je potrebne nepovolit hracovy v susedstve aby mohol pridavat body vyskumu na moju budovu lebo sa to bije s cech dohodami. Ale ten hrac nechce prestat to robit.
Alebo nieco obchodna ponuka v ramci cechu. Tak ze mozem menit typ budovy, verejjna alebo teraz docasne len pre cech
 

Babo IV

Nový člen
Neviem kde by to presne patrilo, ale chcem sa opytat, Ci bude na Slovensku otvoreny novy svet. V Cechach bol otvoreny svet nedavno (oni uz maju G, u nas by slo o E svet)
 
Naposledy upravené :

kimik

Nový člen
bolo by možne zmenit v mobilnej aplikácii nahlad hostinca v priateloch? tak aby bolo vidno či sa dá alebo nedá navštívit... je to otravne, to zakaždým stale kazdeho jedneho preklikavat, niečo take ako je na vercii v PC, stoličku s hodinami a privítal by som aj tam to plienenie, , tiež to treba zakazdým po jednom preklikavat,, dakujem
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
aby aspoň v rámci cechu bolo vidieť kto je online.
prípadne aby ukazovalo aj neaktivitu. alebo aktivitu

Už bolo viackrát navrhované, záleží od vývojárov.

Mozte pridat funkciu add to black list. Niekedy je potrebne nepovolit hracovy v susedstve aby mohol pridavat body vyskumu na moju budovu lebo sa to bije s cech dohodami. Ale ten hrac nechce prestat to robit.
Alebo nieco obchodna ponuka v ramci cechu. Tak ze mozem menit typ budovy, verejjna alebo teraz docasne len pre cech

Toto sa neplánuje.

Neviem kde by to presne patrilo, ale chcem sa opytat, Ci bude na Slovensku otvoreny novy svet. V Cechach bol otvoreny svet nedavno (oni uz maju G, u nas by slo o E svet)

Pýtal som sa na to, zatiaľ sa otvorenie nového sveta u nás neplánuje, ak by sa to zmenilo, dám vám určite vedieť.

bolo by možne zmenit v mobilnej aplikácii nahlad hostinca v priateloch? tak aby bolo vidno či sa dá alebo nedá navštívit... je to otravne, to zakaždým stale kazdeho jedneho preklikavat, niečo take ako je na vercii v PC, stoličku s hodinami a privítal by som aj tam to plienenie, , tiež to treba zakazdým po jednom preklikavat,, dakujem

Postupne sa funkcie z prehliadača (ktoré majú zmysel) zapracúvajú aj do mobilnej verzie, záleží od vývojárov.
 

DeletedUser6741

Hosť
Ahojte,
chcel by som sa spýtať, či by sa nemohol počet bodov pri zbere zvýšiť, lebo limit 100 bodov je málo a vo vyšších leveloch sa pri jednom zbere vyzbiera viac ako 100 bodov. Ja osobne by som dal limit aspoň na 300 aj , keď si myslím, že by to malo byť viac. Ak dobre viem, tak už niekto niečo takéto riešil, ale nič sa nedeje, tak preto píšem ešte raz, aby sa to už mohlo začať riešiť. Ďakujem.
 

Bremen

Člen
Ahojte,
bolo by treba pohnúť zase s Úspechmi (Achievemnets), ešte nie je napríklad úspech pre Egypt a pridať nejaké k Cechovým bojom, Denným úlohám...
Na začiatku sa to pekne rozbehlo, teraz mi príde, že sa tomu už nikto nevenuje, občas pribudne Úspech pre opakovaný event, ale to je všetko. Keď sa spúšťa nová vec v hre mala by mať ekvivalent v Úspechoch, aby sa dalo pozrieť ako to ide. :)
 

DeletedUser6974

Hosť
Pridať k hornej lište aj info o bodoch v sklade s možnosťou prevodu do lišty aktuálne do 100 bodov.
A aspoň vo vývojovom strome alebo tam dať možnosť použiť skladové zásoby prismo. Keď chcem vyvíjať zo skladu, musím každý balík uvoľniť zvlášť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6974

Hosť
Pridať negatívne hodnoty. Po odpočte k vyrobeniu by ma zaujímalo kedy cesto prekyslo. Aspoň vo výrobe akú šancu som nechal plieničom ale hlavne pri lište s bodmi. Červené. Nech viem o čo som prišiel...
 

Leo Nádherný 5

Nový člen
Po poslednej aktualizacii .176 na mobile ked sa tukne na Inventar tak to nejak sekne/zamrzne asi na 3 sekundy.. slo by to nejak spravit...
Dikes
 

DeletedUser6809

Hosť
Ja by som mala taký malý návrh ohľadom portrétov. V Jednotlivých usadlostiach - vikingovia, japonci či egypt získavame vyslancov, nedali by sa tie obrázky vyslancov pri ich získaní používať ako portret postavy? Hrozne sa mi jeden páči a určite nie som sama :D :D
 

RxRa

Člen
Dve veci týkajúce sa vylepšovateľných budov (napr. Opustený ústav, Vranie hniezdo, Svetový veľtrh, ...):
  1. Nejako odlíšiť, že daná budova dosiahla maximálnu úroveň - hoci aj tým, že úroveň nebude uvedená.
  2. Ak je nutné vybrať si najvyššiu úroveň z viacerých možností (ako napr. najnovšie pri mostíku Hanami z variánt Mikawa/Mikoto), tak by niekedy bolo fajn, keby sa dalo nanovo si vybrať inú možnosť použitím ďalšieho vylepšenia.
 

DeletedUser6741

Hosť
Zdravím, mal by som taký nápad k vylepšeniam. Nedalo by sa meniť prostredie, kde je moje/vaše aktuálne mesto podľa éry. Napr. keď je niekto v kozmickom veku-Mars, tak okolie by bolo ako na Marse. Viem, že ako v artický vek alebo oceánska budúcnosť majú vlastný kontinent, ale aj aktuálne mesto by mohlo mať iné okolie. Takto to stále vyzerá, ako keby mesto je stále v dobe kammenej. Ďakujem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore