Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

BasshunterRS

Nový člen
dobrý večer. je jasné že z mojho návrhu nič nebude. škoda,lebo už mi susedstvo lezie poriadne na nervy. a raz niekomu napíšem takú správu,že spadne zo stoličky :D
to vážne nemožete zrušit susedstvo??? načo to je vlastne dobré???
aktivita susedov je minimalna. ale vyžierači VB sa medzi susedmi nájdu stále. ked už nemožete (nechcete) zrušit susedstvo,tak by ste aspon mohli pridat funkciu aby som si mohol po zmene susedov zvolit,či susedom dovolim dávat body na moje VB alebo nie. je to na nervy,ked sused vyžerie VB ale nemá čas motivovat??? potom načo mi je taký sused??? len nato aby som ho napadol a vyplienil??? mám kde bojovat (CB, expedicia, PvP arena) takže sú mi susedia uplne zbytočný. skor naopak. a poprosím nereagovat takými vecami že VB si mám poistit,lebo už viac krát sa mi stalo že mi niekto dokoncil VB len preto aby ma mohol vyžrat na dalšej úrovni. a snád nikto nečaká že tu budem nonstop aj so spoluhráčmi ktorý by si pri takom niečom nahodili rýchlo body....
naozaj by som bol rád,keby sa susedstvo zrušilo. vyžierači VB nech si vyžieraju hráčov ktorých majú v priateloch,alebo svojich spoluhráčov v cechu. ale je zjavné že v cechu sa vyžierat medzi sebou nemožu a ich priatelia by asi tiez neboli nadšený a rýchlo by takých hráčov vyhadzovali. ale konečne by bol pokoj.
aj ked sa asi nedočkám,tak budem dúfat,že jedného dňa už susedov nebudem mať :)
dakujem
 

Slovien Venet

Aktívny člen
dobrý večer. je jasné že z mojho návrhu nič nebude. škoda,lebo už mi susedstvo lezie poriadne na nervy. a raz niekomu napíšem takú správu,že spadne zo stoličky :D
to vážne nemožete zrušit susedstvo??? načo to je vlastne dobré???
aktivita susedov je minimalna. ale vyžierači VB sa medzi susedmi nájdu stále. ked už nemožete (nechcete) zrušit susedstvo,tak by ste aspon mohli pridat funkciu aby som si mohol po zmene susedov zvolit,či susedom dovolim dávat body na moje VB alebo nie. je to na nervy,ked sused vyžerie VB ale nemá čas motivovat??? potom načo mi je taký sused??? len nato aby som ho napadol a vyplienil??? mám kde bojovat (CB, expedicia, PvP arena) takže sú mi susedia uplne zbytočný. skor naopak. a poprosím nereagovat takými vecami že VB si mám poistit,lebo už viac krát sa mi stalo že mi niekto dokoncil VB len preto aby ma mohol vyžrat na dalšej úrovni. a snád nikto nečaká že tu budem nonstop aj so spoluhráčmi ktorý by si pri takom niečom nahodili rýchlo body....
naozaj by som bol rád,keby sa susedstvo zrušilo. vyžierači VB nech si vyžieraju hráčov ktorých majú v priateloch,alebo svojich spoluhráčov v cechu. ale je zjavné že v cechu sa vyžierat medzi sebou nemožu a ich priatelia by asi tiez neboli nadšený a rýchlo by takých hráčov vyhadzovali. ale konečne by bol pokoj.
aj ked sa asi nedočkám,tak budem dúfat,že jedného dňa už susedov nebudem mať :)
dakujem
Vysvetlí mi ako chceš potom vyplieniť hráča pokiaľ dostaneš úlohu , ktorá sa nedá odstrániť.
 

Rhando

Aktívny člen
Susedstvá len tak ľahko nezmiznú, sú tam totiž iné veci, ktoré sú na susedstvo naviazané a museli by prerábať / vymazávať aj tie. Napríklad:
- Rabovanie a s tým spojene 2 VBčky - Voyager V1 a Múzuem Atlantídy a úlohy ( neviem presne koľko ich je, sú minimálne 2 to viem na isto )
- Susedské PvP turnaje ( to sú tie vežičky na mape kontinentov )
- Hromadná pomoc

Čo sa týka nejakej ochrany pri nahadzovaní pred susedmi, tak toho sa nikdy nedočkáš. Ono totiž všetky tieto triky s Oblúkom ( 1.x vlákna, 1.x nahadovanie, Sniping / vyžieranie ) okolo nahadzovania, sú výmysel hráčov, nie Innogames ( aj keď to nerád priznávam, keď do hry pridávali Oblúk, určite to nebol zámer, aby sa z toho stalo to, čo aktuálne v hre máme ), preto Inno od toho dáva ruky preč a odmietajú s tým čokoľvek robiť ( z ich strany na to nie je dôvod ), alebo to akokoľvek komentovať.
 
Naposledy upravené :

Slovien Venet

Aktívny člen
Potešilo by ma, keby si okno "Správa armády" zapamätalo posledný stav, takže by sa neotváralo stále s filtrom "Všetky éry", ale zapamätalo by si môj predchádzajúci výber. Myslím, že väčšina hráčov bojuje hlavne v CE vo svojej dobe a keď niekto má kopu bojovníkov vo viacerých érach, tak je otrava neustále to filtrovať na svoju vlastnú.

Tiež by som uvítal, keby sa dalo vypnúť okno s animáciou pri návšteve hostinca. Len ma to zdržiava.
Mne to spôsobovalo problém so zobrazovaním všetkých jednotiek
 

Lauri Kruspe

Nový člen
Celkom by ma potešilo keby bolo tlačítko na sadnutie do všetkých voľných krčiem, tak ako je na motiváciu. Lebo síce si pozriem video aby som motivovala všetkých priateľov, ale stále sa musím preklikávať na návštevu krčmy
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Celkom by ma potešilo keby bolo tlačítko na sadnutie do všetkých voľných krčiem, tak ako je na motiváciu. Lebo síce si pozriem video aby som motivovala všetkých priateľov, ale stále sa musím preklikávať na návštevu krčmy
Nápad je to výborný ibaže v tomto prípade akceptuj , že pre mobilnú verziu to bude reklama .
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Uvažujem nad tým či by FoE na začiatku roka oznámilo čo plánuje urobiť pre hráčov v nasledujúcom roku. Okrem toho cechové expedície sa akosi nezmenili a pridanie ďalšej úrovne teda piatej bude výzva pre všetkých najmä najskúsenejších .
 

Rhando

Aktívny člen
pridanie ďalšej úrovne teda piatej bude výzva pre všetkých najmä najskúsenejších .
Ako poznám Innogames, tak to bude rovnako jednoduchá a nudná úroveň ako je v súčasnosti 4.úroveň. Na druhej strane sa už moc teším keď to do hry dorazí, aspoň pribudne viac možností ako si nafarmiť diamanty zdarma.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Uvažujem nad tým či by FoE na začiatku roka oznámilo čo plánuje urobiť pre hráčov v nasledujúcom roku. Okrem toho cechové expedície sa akosi nezmenili a pridanie ďalšej úrovne teda piatej bude výzva pre všetkých najmä najskúsenejších .
Opýtam sa, či sa nezvažuje nejaké oznámenie plánov pre tento rok.

---

Prišla mi odpoveď: zatiaľ sa také oznámenie neplánuje.
 

Lauri Kruspe

Nový člen
Opýtam sa, či sa nezvažuje nejaké oznámenie plánov pre tento rok.
Predtým bolo v hre dané miesto (neviem ako to nazvať :D) kde človek videl plánované eventy..alebo sa mýlim? prečo sa to vymazalo? neviem sa nikde na fóre k tomu dopátrať. Prípadne neplánuje sa niečo podobné spraviť, by hráči vedeli kedy aký event ich čaká? v inom vlákne som videla že na beta majú deň sv. Patrika. Celkom by potešilo keby človek vedel kedy bude. to sa týka aj iných eventov. Len taký návrh :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore