Diskusia Návrhy na súťaže

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
sae.jpg

Vážení užívatelia, aby sme vám spestrili váš pobyt na fóre, poriadame pre vás rôzne súťaže. Ak máte nejaký návrh na novú súťaž, nenechajte si svoj nápad pre seba, ale zverejníte ho sem. V prípade, že sa nám váš nápad bude páčiť, radi vašu súťaž usporiadame a do súťaže venujeme hodnotné odmeny.

S pozdravom
FoE Team
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj mal by som nápad na súťaž... išlo by o grafickú súťaž. Teda prebiehalo by to tak ze každý súťažiaci by mal týždeň na nakreslenie nijakej historickej budovi. Keďže prihliadám ohľad aj na užívateľov ktorý možno nemajú niake schopnosti kresliť (ako ja :-D) aj keď vlasntny vytvor by bol najlepší.... môže obrázok stiahnuť z internetu ale musel by ho sam upraviť v niakom programe a dodať odkaz na skontrolovanie... Fotky môžete upraviť v týchto programoch (samozrejme ak má niekto lepší kľudne používajte :) ) ale tu máte niake návrhy ako sú napr. FastStone Image Viewer,Gimp,Paint.NET,PhotoScape atď. Samozrejme budova sa musí priblížiť k hre forge of empire a budova by mohla byť aspoň od roku 1954 (aspoň odniekiaľ začať) alebo roky si môže urobiť moderátor... A odmeny by mohli byť že za 1. Miesto by mohli byť rozšírenia (keďže každý sa sťažuje na nedostatok) 2.miesto diamanty a 3.miesto medaile nech je to niako pestré
Čo myslíte mohli by to prejsť?
 

DeletedUser5683

Hosť
Ja by som bol za možnosť, aby súťažili iba návrhy, ktoré súťažiaci nakresli ručne sám obyčajnou ceruzkou a podpíše sa užívateľským menom.
 

DeletedUser5364

Hosť
Ja by som bol za možnosť, aby súťažili iba návrhy, ktoré súťažiaci nakresli ručne sám obyčajnou ceruzkou a podpíše sa užívateľským menom.
a išlo by o jednu danú predlohu (stavbu)? či z niekoľko daných možností(stavieb)?
Toto sa mi páči ,sa môžu zapojiť aj mladší hráči,kreatívne a zaujímavý nápad !;):)
 

DeletedUser5683

Hosť
Pôvodná myšlienka návrhu súťaže je dobrá, nakreslenie historickej budovy, ktorá by sa dala použiť v Forge of Empires ako Veľkolepá budova. Výber tejto budovy by bol na každom súťažiacom, takže by nešlo o jednu danú predlohu.
 

DeletedUser5364

Hosť
JJ super,môžu sa zapojiť aj deti,detská fantázia nemá hraníc,celkom som aj zvedavý na tie obrázky :)
 

DeletedUser

Hosť
Jooguda čo si myslíš o tejto súťaží mohla by vzniknúť?
 

DeletedUser5683

Hosť
Má šancu, ale nechajme návrh súťaže zhodnotiť i ďalších užívateľov, aby získal podporu čo najväčšieho počtu ľudí na fórku.
 

DeletedUser5683

Hosť
Návrh si podal, počkáme ako sa k nemu postavia i ostatní na fórku, zatiaľ sme názor napísali len dvaja...
 

DeletedUser4391

Hosť
Vyborny napad ale myslim si že ak to dáte s kreslením na papier tak sa zúčastní aj viacej ľudí takže ja by som tiež podporoval tuto možnosť :D ale za mňa +
 

DeletedUser

Hosť
Vyborny napad ale myslim si že ak to dáte s kreslením na papier tak sa zúčastní aj viacej ľudí takže ja by som tiež podporoval tuto možnosť :D ale za mňa +
Dakuje... Kľudne aj na papier a nakoniec aj moderátor sám povedal ze na papier by bolo najlepšie :) len nech hlavne prejde tento nápad
 

DeletedUser5682

Hosť
Skvela myslienka, no neviem, ci by som to zvladol nakreslit rukou :)
Palec hore!
 

DeletedUser5726

Hosť
lenze VB nemozes kreslit lebo tie su viac menej historicke a vztahuju sa sa na realne budovy vsetko takze ti zostava len nejaku budovu na event a podla mna len letny alebo hellowen event
 

DeletedUser

Hosť
lenze VB nemozes kreslit lebo tie su viac menej historicke a vztahuju sa sa na realne budovy vsetko takze ti zostava len nejaku budovu na event a podla mna len letny alebo hellowen event
Nikde není napísané že to pôjde do eventu a predsa ani že to má byť VB ale vlasne preco by si nemohol nakresliť niaku VB isto máš niaku predstavu ako by mohla vyzerať nemusí byť reálna ale nech to je kreatívne... A je tu dosť dobrých ohlasov na tento nápad. Tak ak sa to uskutoční a dúfam že áno tak verím že budeš mať pekný a kreatívny nápad len nekopiruj z internetu aby sa to považovalo za tvoje dielo... Samozrejme inšpiráciu môžeš nabrať aj z internetu len bez kopírajtu.
Budem sa tešiť :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Tu nejde o súčasne používané VB. Vyššie sme písali, že by išlo o historické budovy a pamiatky, ktoré by sa dali použiť ako VB vo FoE. Takže by išlo o budovy, ktoré vo FoE ešte nie sú.
 

DeletedUser

Hosť
Jooguda má pravdu nabudúce treba čítať aj komentáre nie len prácu takže ja si myslím že na výber máš habadej budov...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore