Diskusia Návrhy na súťaže

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5682

Hosť
Preco iba historicka budova?
Ved mame aj VB v buducnosti...to by potom mohla byt hociaka fantazijna budova :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Tak na Slovensku máme krásne historické budovy, ktoré by sa dali použiť ako návrh Veľkolepých budov. VB budúcnosti spĺňa iba budova Parlamentu :)
 

DeletedUser5364

Hosť
jj jednu vidim hned z okna ,čiže inšpiráciu už by som aj mal :):):)
 

DeletedUser

Hosť
Na výber máme takú kopu historických budov že až... Máte na výber isto sa niečo nájde ;)
 

DeletedUser5683

Hosť
Táto súťaž je tématicky zhodná s práve prebiehajúcou, ktorá bola plánovaná, určite s najväčšou pravdepodobnosťou prebehne v tento rok, mne samému sa páči a má moju podporu, čo je vidieť i z mojich odpovedí, ale ver, dávať dve grafické súťaže po sebe, môže prísť užívateľovi, ktorý neovláda kreslenie ako prinajmenšom znevýhodnenie a nevyváženie tém súťaží.
 

DeletedUser4

Hosť
Koľko ľudí musí okomentovať nápad aby to bola reálna súťaž?
Prvá súťaž po dlhom čase bola na postreh a rýchlosť. Pri druhej sme zvolili grafické nadanie hráčov, ktoré je bežným javom pekných pár rokov a takzvaná súťaž o ranky prebehala (len z mojich pozorovaní) v SK/CZ InnoGames priestore nespočetne krát a zažila úspech. Toto nie je prvá ani posledná súťaž,preto budeme len radi za vaše duchaplné návrhy a s radosťou ich použijeme v nadchádzajúcich súťažiach :).
 

DeletedUser5829

Hosť
Aký vplyv má slovenská komunita na vývoj FoE? Mám namysli, ak sa tu zrealizuje nejaká grafická sútaž alebo niečo pododbné aká je šanca že sa návrh prejaví aj v samotnej hre?
 

DeletedUser5683

Hosť
Aký vplyv má slovenská komunita na vývoj FoE? Mám namysli, ak sa tu zrealizuje nejaká grafická sútaž alebo niečo pododbné aká je šanca že sa návrh prejaví aj v samotnej hre?
V tejto sekcii sú návrhy pre súťaže, ktoré sa poriadajú tu na fóre, takže, ak navrhneš súťaž, ktorá je zrealizovateľná, skôr či neskôr príde i na ňu rad...

K otázke, aký vplyv má slovenská komunita na vývoj FoE, musím odpovedať, že taký ako každá iná komunita vo svete. To znamená, že môžeme predkladať návrhy na ďalší vývoj hry, môžeme hlásiť chyby a bugy v hre alebo chybné preklady, ale to čo sa objaví v ďalších aktualizáciách a kam bude smerovať Forge of Empires je výhradne na tvorcoch hry...
 

DeletedUser5683

Hosť
Mirko, už som raz na tvoju rovnakú otázku odpovedal a platí rovnaká odpoveď: Tvoj návrh je veľmi dobrý, preto sa budem zasadzovať, aby tvoja súťaž prebehla v čo najkratšom čase. Avšak rozhodovanie, ktorá súťaž sa uskutoční je kolektívne a nezáleží len na mne.
 

DeletedUser5683

Hosť
Nejaké výborné nápady na vianočnú súťaž? Prijímam týmto skvelé nápady... ;)
 

DeletedUser5683

Hosť
Dávam možnosť vyjadriť sa všetkým hráčom, aby to boli súťaže širokej komunity a nie pár jednotlivcov. Ďakujem za pochvalu ;)
 

DeletedUser6252

Hosť
Napadlo mi hladat stromceky na obrazku, ale ratanie tekvic ma odradilo :D ale osobne sa mi najviac pacila jablcna patracka, tak mozno nieco na ten styl, ze najst temu, a tam by mohol byt schovany obrazok, kde bude treba spocitat stromceky/vianocne gule/vlocky... no, nic nove, len skombinovane dve sutaze :) a mohlo by to byt na presnost, nie na cas :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem za skvelý nápad, niečo približné behá v hlave i mne, tak veríme v tíme, že sa vám naše nadchádzajúce súťaže budú páčiť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore