• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

nadsenie obyvatel...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
...nejak naprd prepocitava tie percenta ukazuje mi 100% a pritom mam pozadovanu 640 a aktualnu 840 a to mi po prepocitani nejako nesedi...
proste matika nepusti
 

DeletedUser

Hosť
Na 120% produktivitu potrebujes priblizne 896 spokojnost. Spokojnost pri 120% produktivite zistis tak, ze das pozadovanu spokojnost krat 1,4 a vyjde ti priblizne cislo.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som o pomocke nevedel a na tu 1,4 som prisiel sam tak, ze som vzdy Cislo aktualnej spokojnosti vydelil cislom pozadovej spokojnosti a ked to bolo menej ako 1,4 (aj 1,39 ako mi raz vyslo) tak som mal len 100% a ked 1,4 a viac (1,42 najblizsie) tak uz bolo 120%.
 

DeletedUser

Hosť
Ta pomocka je zalozena na tom, ze ti tvoju aktualnu spokojnost vynasobi krat 1,4 :) To cislo je vsak len priblizne, ono je to nejak 1,39 a nejake drobne, to je len po zaokruhleni, kedze spokojnost sa zaokruhluje na cele cisla.
 

DeletedUser116

Hosť
nech sa paci:
scaled.php
 

DeletedUser

Hosť
tak to je pekna hovadina niekto asi nevedel pocitat, proste matika nepusti a ked to pocitas 1,4 to je 140% ..takze v konecnom dvosledku po spravnosti by to malo byt 140%
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to hovadina... Mylis si to. Ked mas spokojnost 1,4 krat vyssiu ako pozadovanu spokojnost, vtedy mas produktivitu 120%. To nijak nesuvisi spolu ze 120% produktivita, tak musi byt 120% spokojnost. Nie. Oni tam mohli nastavit hocijake cislo pre spokojnost, aby si dostal 120% produktivitu.
 

DeletedUser98

Hosť
Presne tak...jointy má pravdu...medzi spokojnosťou a produktivitou nie je žiadna súvislosť...sú to dve odlišné hodnoty, ktoré jediné čo majú s logikou matiky spoločné, že je medzi nimi priama úmera :).
Apropó len tak na okraj strašne rád by som vedel aké je to číslo, ktorú naprogramovali, lebo 1.39 a nejaké drobé je fakt divné...by som rád videl tú rovnicu fakt...sa nejaký koder asi zle vyspal :)).
 

DeletedUser

Hosť
jasne.. :D takze musis mat spokojnost 140% (139,...) aby si mal produktivitu 120% ..... aj tak je to pekna blbost
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore