• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Súťaž Napíšte nám vaše obľúbené momenty vo Forge!

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forge Stroies Competition Logo.png


Ahojte Forge fanúšikovia!

Tento rok predstavuje pre Forge of Empires veľmi dôležitý míľnik – naše 10. narodeniny! Keďže do nich zostáva už len pár mesiacov, momentálne máme plné ruky práce s rôznymi plánmi, ako ich osláviť vo veľkom štýle!

Mnohé z týchto plánov ešte nie je momentálne možné odhaliť. Dnes sa však už môžeme podeliť o to, že sa uskutoční herná udalosť (na základe rôznych vekov v hre, s úplne novou mechanikou) a že počas osláv predstavíme aj video, ktoré porozpráva vaše príbehy! A práve kvôli druhej veci potrebujeme vašu pomoc!

V úspechu Forge of Empire a úspechu našich prosperujúcich komunít sú vtlačené vaše herné zážitky. Chceme ich počuť!

Počnúc dneškom pre vás spúšťame súťaž, v ktorej vás žiadame, aby ste zanechali komentár s vaším najlepším príbehom alebo momentom z Forge. Chceme počuť o vašich úspechoch, obľúbených momentoch, cechových oceneniach a osobných úspechoch! Viac než to, chceme počuť o trvalých priateľstvách, vašich najkrajších spomienkach, ako aj o vplyve, ktorý mala na vás naša komunita! V podstate chceme počuť to, čo urobilo Forge of Empires stálicou vo vašom živote! A ktovie, možno vás dokonca požiadame o použitie vášho príbehu v našom videu Forge Momenty!

Vo vašich príbehoch uveďte, prosím, toľko podrobností, koľko len chcete. Existuje však niekoľko dôležitých podmienok:

1). Po prvé, súťaž bude prebiehať od 11. februára do 25. februára a do úvahy o ceny sa budú brať iba vložené príspevky v tomto období. Váš príbeh môžete vložiť jednoducho do tejto témy.

2). Po druhé, žiadame vás, aby ste sa zdržali poskytovania akýchkoľvek informácií, ktoré poskytujú citlivé osobné údaje o vás alebo iných (vrátane mena, adresy, polohy atď.).

3). Ďalej by sme vás chceli požiadať, aby tieto príbehy dodržiavali pravidlá fóra a aby neboli navrhnuté tak, aby niekoho urážali, posmievali sa, alebo aby boli svojou povahou zlomyseľné.

4). Okrem toho vás tiež žiadame, aby ste odoslali iba jeden príbeh na osobu. Preto si vopred premyslite, ktorý z nich by ste chceli podať!

5). Okrem toho, po výhre ceny počkajte, kým vás budeme kontaktovať prostredníctvom ticketu cez hernú podporu. Najmä, ak ste vyhrali nejaký InnoGames predmet, žiadame vás, aby ste nikde verejne nezdieľali podrobnosti o vašej adrese!

6). V prípade akýchkoľvek príbehov, ktoré majú nevhodný a citlivý obsah, nebudeme mať inú možnosť, ako príspevok zmazať.

Po odoslaní príbehu vás žiadame, aby ste sa zapojili a dali svojim obľúbeným príbehom like (označili príbeh, že sa vám páči)! Víťazov vyberie náš FoE tím. Do úvahy sa však bude silno brať aj váš názor (príbehy s najvyšším počtom like-ov)!

Pre tých, ktorí budú mať to šťastie byť medzi víťaznými príspevkami, máme pripravených niekoľko skvelých cien:


Zoznam cien


1. miesto2. miesto3. miesto
  • 2,000 diamantov
  • 1,000 hrncov zlata
  • Jeden z InnoGames predmetov podľa vlastného výberu
  • Šanca na objavenie sa vo videu Forge momenty
  • 1,500 diamantov
  • 500 hrncov zlata
  • Jeden z InnoGames predmetov podľa vlastného výberu
  • Šanca na objavenie sa vo videu Forge momenty
  • 1,000 diamantov
  • 250 hrncov zlata
  • Jeden z InnoGames predmetov podľa vlastného výberu
  • Šanca na objavenie sa vo videu Forge momenty

Dostupné možné InnoGames predmety*
  • InnoGames batoh
  • InnoGames športový vak
  • InnoGames slnečné okuliare
  • Innopolis stolná hra
  • InnoGames šiltovka
  • InnoGames hrnček
  • InnoGames pohár na pivo
  • InnoGames kľúčenka
*Upozorňujeme, že niektoré ceny môžu závisieť od ich dostupnosti.

Ešte raz vám ďakujeme, že hráte Forge of Empires a robíte z hry skvelé miesto pre všetkých hráčov! Veľmi sa tešíme na vaše príbehy!

S pozdravom Váš,
Forge of Empires Tím
 

Prílohy

  • Forge Moments - Forum T&Cs.pdf
    166,2 KB · Zobrazenia: 13

polismen

Nový člen
Forge of empires je do dnešného dňa pre mňa osobne a zaradil by som ju medzi najobľúbenejšiu voľno časovú činnosť. Je vynikajúca, pretože utužuje vzťahy v rodine aj v kolektíve ľudí, ktorý sa osobne nikdy nevideli, nestretli a možno sa nikdy neuvidia a nestretnú ale predsa sa navzájom poznajú. Dokážem sa skvele zabaviť, odreagovať a často sa pri hraní môžem dozvedieť aj to, čo by vám iný inak nikdy nepovedal. Takisto touto hrou dokážem si zmysluplne vyplniť čas napr.počas dlhých večerov, upršaných víkendov. Hra rozvíja logiku, pamäť, sústredenie, myslenie, predvídanie, hodnotu a v dnešnej dobe obchodovanie.
 

faramir

Člen
hru hrajem už od marca 2013, keď spomínam na svoje začiatky formou pokus omyl, staval som budovy, ktoré dnes považujem za nedôležité. hlavne si pamätám aký bol rozdiel v hraní vtedy a dnes. boje boli manuálne, motivovanie bolo tak isto manuálne, kde trebalo navštíviť mesto dotyčného hráča, ktorého som chcel motivovať.
po čase prišla aj nechuť hrania a časté pauzy. ale posledné 2 roky čo hrajem aktívne som sa o hre naučil viac ako za zvyšné roky hrania. vybudoval som si 2 relatívne silné mestá a hra ma baví hlavne kvôli cechovým bojom a expedícii, kde verím že príde rozšírenie a viac stretov.
stretol som spoznal mnoho hráčov, pomohol som mnohým hrať tak ako mnohý pomohli mne naučiť sa ako správne hrať.
hrajem aj test server, kde v predstihu si skúšam novinky, ktoré neskôr prídu na live svety.
tiež ma bavia eventy a verím že budú novinky, ktoré prinesú spestrenie hry.
neviem čo viac dodať, ale za ten čas čo hrajem hra prešla vývojom a dnešný foe sa mi viac páči ako to bolo v 2013, kedy som začal hrať a verím že o pár rokov to bude ešte zaujímavejšie.
 

sir jakob

Nový člen
;)
FoE je najlepšia a najlepšie premyslená a spravená hra na svete. Snažím sa hrať čo pravidelne aj keď mi to až tak nejde. taktiež si pämetám na cačiatky keď som takmer ani nemal pojem čo robím.
Hradný systém mi prinesol veľa radosti no najväčšia radosť pre mňa bol predajca starožitností.
Mám pocit že čím dlhšie tá hra je tým je lepšia. Nové a lepšie budovy či iné.
proste najlepšia hra na svete ;) ;) ;)vlastne keď som sa pridal do môjho cechu ani som netušil kde som, a rôzny ľudia mi pomohli a vďaka nim som získal Alcatraz a oblúk veľká vďaka celému cechu Outlaws:)❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 
Naposledy upravené :

Heni

Nový člen
FoE je pre mna srdcovka ,zacala som ju hrat davno pradavno :) napisala som na global a ujal sa ma jeden šikovny hrac palioli ,ktory ma ucil a ucil ..vela som sa pytala vela som sa dozvedela ..prvy nick som mala Mancika02,potom pozulu ,vokvodkyna a teraz henuš....moj prvy cech sa vola Pirats of Empire ..moj šef Agent Negro ,vlajku kupil Qark,a dalsi a dalsi ,,,,zaciatky boli ze nikto nic nemal a aj tak sme si pomahali,aby sme boli silny cech ...stali sa z nas kamarati ,rodina ...a z niektorymi si dodnes pisem ...

Foe je odych ,relax ,komunikacia ,zabava ,napatie ,aj obcas nervy :)ale stale hram a som rada ..dakujem Foe za krasne zazitky na hre :)
 

pete11

Člen
Prvý krát som bol na FB. Zrazu reklama zahrajte si zadarmo. Tuknem. Som v kopcoch v Taliansku. Chata. Koniec sveta. Nejake domceky, nudim sa. Potukam a cakam. Znova tukam. Pridem domov, idem za PC. Znova skusam. Odlietam mimo, na letisku tukam. A skusam zopar rokov. Keď čakáte na letisku 6 hodín, alebo ste odcestovaní a večer na hoteli nie je nič lepšie ako vypnúť hlavu. A popri práci ešte viac.
Tie hrnce, ani odmeny nepotrebujem
 

EndiKováč

Nový člen
Dobrý deň prajem všetkým. Online hry alebo iba jednu milujem. Už vyše 3 roky som hral inú online hru (ale v tej hre sa dali kúpiť niektoré predmety iba za ozajstné peniaze ). A preto som to tam aj nechal. Síce som tam už mal veľa kamarátov s ktorými sme si navzájom pomáhali (nielen v hre ale aj v reálnom živote ). Je mi aj smutno za nimy ale keď sa tá hra tak pokazilo tak nech je tak. Som mužského pohlavia v stredných rokoch a mám 2 deti (8 a 12 rokov ) ktorý keď vyrastú tak budú pokračovať v mojej hre tam kde som ja skončil. Aj teraz som online asi 18 hodín denne a začal som tu dva týždne pred Vianocami.
 

*Morphium*

Nový člen
Ahojte ,FoE som začal hrať ešte v roku 2013 pod nickom Morphium. Našiel som ju na nete. Mám rád stratégie,tak reku vyskúšam. Najprv som len klikal a oboznamoval sa s hrou. No čím som sa dostával ďalej tým som sa do hry ponáral. Bol tam aj chat ,vtedy sa veľa písalo tak bola aj sranda.Bavilo ma budovanie Veľkolepých Budov. Vtedy Oblúk nebol a nahadzovanie dosť bolelo v inventari no radosť s nových úrovni stála za to. Mal som veľké odhodlanie byť najlepší hráč na FoE . Zabralo to vela času a námahy. No raz to prišlo a mal som najviac bodov v rebríku a najsilnejšie bonusy s celeho FoE SK. Vďaka čomu som dostal od FoE aj Zlatý meč...Začínal som v cechu Pirats of Empires ale kvôli nezhodám som radšej odišiel a založil vlastný cech Sex Pistols .Neskôr na Dinegu zamatový medvedíci. Uchytil som sa niekoľko začínajúcich hráčov a pomáhal som im rásť . Tým pádom sme boli čo raz silnejší cech. Časom sme mohli naplno bojovať v CvC a ukázať ostatným že aj mi sme tu. Založili sme niekolko paktov s inými cechmi a hra sa stávala omnoho zábavnejšia.Našiel som si počas hrania mnoho priateľov, no aj neprajníkov. Ale hra už je raz taká a som rád že cechy fungujú doteraz. Kvôli súkromnému životu som musel hru na čas úplne opustiť. Bolo to hrozné, tie absťaky .Teraz hrám znova ,ikeď pod novým nickom a hra sa za tie tri roky dosť zmenila aj komunita, našiel som nových priateľov a dosť mi na začiatku pomohli ,hlavne s tovarom na VB ktoré by som v mojej ére asi ťažko získal. Hráči si začali pomáhať všeobecne vo všetkom, čo ma moc teší. Celkový pocit z hrania je super. Milujem túto hru a som rád že ju môžem hrať znova a znova prežívať tie prvotné úspechy a radovať sa so spoluhráčmi ,keď sa niekomu niečo podarí.
Vždy srdcom FoE ✌
 
Naposledy upravené :

Harbinger

Člen
Podľa FoE hrám túto hru už 1488 dní čo je niečo cez 4 roky, zážitkov mám toľko že neviem kde začať. FoE je jedna z mála hier, ktoré sa dajú hrať bez nutnosti zakupovania diamantov. Vždy sa tu nájde skvelá komunita ľudí kde si navzájom pomáhame.

Jedno pozitívum, ktoré mi táto hra taktiež priniesla bolo zoznámenie sa s jednými skvelím človekom a to osobne, dali sme si pizzu pokecali a dokonca sme skončili aj spolu v cechu :)
A jeden z mojich ďalších pozitívnych zážitkov bola výhra v zimnej súťaži, kde som vyhrala termotašku, ktorá sa mi dodnes neskutočne zíde :)
 

Franto81

Nový člen
Forge of Empires sa stala pre mňa vyplňaním volného času keď momentálne nemám čo na práci a niekedy sa pozabudnem tak že mi prebehne aj tá práca je to skvelá hra našiel som si kopec priatelov síce len vyrtuálnych ale aj tak viem že na druhej strane sú ludia so srdcom, takže ďakujem a nech sa Vám darí aj naďalej.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Túto fantastickú som objavil pomocou inej hry v ktorej bola reklama. Som si povedal že skúsim. Buď ma to chiti alebo nie. No chytilo ma to a hrám dodnes. A úspešné momenty? Začnem založením cechu ktorý vediem momentálne s ďalšími dobrými hráčmi. Ďalší úspešný moment je môj prvý zvládnutý event s hlavnou cenou v roku 2017. Ďalšie úspechy prišli postupne napr. zdokonaľovanie sa v expedicii, zdokonaľovanie sa v cechovych bojoch.

Na záver vám vopred prajem všetko najlepšie k okrúhlym narodeninám a nech vám to vydrží minimálne ďalších 10 rokov
 

Slovien Venet

Aktívny člen
To pravé orechové začne až vtedy keď začnete hrať naplno teda aj hráčmi z cechu, z inými cechmi a priateľmi či tými ktorí ma rabujú. Je to súčasť hry takže až takú dilemu či katastrofu si z toho nerobím. Zažil som veľa chvíľ nechať to ale keď vás osloví ten správny hráč s ktorým spolu hráte v cechu tak si užijete aj úsmevné chvíle. Musím poďakovať nášmu cechu aj všetkým ktorí boli nápomocní nielen mne ale aj iným len vďaka týmto hráčom sme tam kde nás posúvajú. Najmilšie prekvapenie je pre mňa členstvo v cechu ako aj jeho udržiavanie, do ktorého som sa dostal na moje narodeniny. Chcem popriať k 10 rokom Innogames ,že vytvorilo takú skvelú hru a všetkým ktorí hrajú túto hru Forge Of Empires veľa úspechov nech to čo si zaumienite sa vám vydarí . :):);)
 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujeme vám všetkým za vaše pekné príbehy!

Zo všetkých príspevkov sme vybrali týchto troch výhercov:

1. miesto - Bob Marley
2. miesto - Henuš
3. miesto - faramir

Výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom ticketu.

Pre všetkých ostatných máme cenu útechy - 100 hrncov zlata :)
(ak hráte vo viacerých svetoch, boli vám pripísané do najstaršieho sveta)

Tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach!
Váš FoE Tím
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore