• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedoriešené CVC a dôsledky

uhe83

Aktívny člen
tak clovek caka hadam tyzden na odpoved od moderatora a nic sa nedeje, ziadna odpoved, ale doriesilo to vedenie po dohode s clenmi....

takze asi takto...

Ahojte v mene cechu Angels of Death by sme sa s Vami oficialne rozlucili kedze rusime nas cech. Hrali sme tuto hru poniektori 5-6rokov a zial uz prisla doba ked vidime, ze hra upada. Nevidime uz dalsi zmysel v hre, vela top hracov s hrou uz skoncilo a novi hraci nepribudaju kedze hra ako taka stratila uz svoje caro. Dosiahli sme vsetko a bolo nam ctou bojovat s ostatnymi cechmi, ktore tu boli s nami na B svete ci uz na cvc alebo expedicii. Hracka Chlievik nam dala poslednu bodku a utvrdila nas v tom, ze vyvojari nedomysleli vela veci ktorymi pokazili zmysel hry uz rok dva nazad a len sa to tu natahuje nezmyselnymi dobami a roznymi VB ci dennymi ulohami, ktore stracaju zmysel. Nemame uz chut ani silu sa hrat a makat stale dookola tak ako pred par rokmi ked sme v hre videli zmysel a zabavu. Preto vam zelame vsetko naj v hre a dufame, ze raz niektory z vasich cechov aspon dorovna nase rekordy ;) Majte sa! do 18tej dnesneho dna bude cech rozpusteny bolo mi ctou s vami hrat a je mi luto ze k tomuto vobec muselo dojst ale zivot ide dalej...

co dodat k tomuto...
 

DeletedUser6191

Hosť
ale cech tam stále je najprv dopis na rozlúčku a nič sa nestalo tak ak sa nič nemá stať tak to zmaž radšej
 

DeletedUser5683

Hosť
tak clovek caka hadam tyzden na odpoved od moderatora a nic sa nedeje, ziadna odpoved, ale doriesilo to vedenie po dohode s clenmi....

takze asi takto...

Ahojte v mene cechu Angels of Death by sme sa s Vami oficialne rozlucili kedze rusime nas cech. Hrali sme tuto hru poniektori 5-6rokov a zial uz prisla doba ked vidime, ze hra upada. Nevidime uz dalsi zmysel v hre, vela top hracov s hrou uz skoncilo a novi hraci nepribudaju kedze hra ako taka stratila uz svoje caro. Dosiahli sme vsetko a bolo nam ctou bojovat s ostatnymi cechmi, ktore tu boli s nami na B svete ci uz na cvc alebo expedicii. Hracka Chlievik nam dala poslednu bodku a utvrdila nas v tom, ze vyvojari nedomysleli vela veci ktorymi pokazili zmysel hry uz rok dva nazad a len sa to tu natahuje nezmyselnymi dobami a roznymi VB ci dennymi ulohami, ktore stracaju zmysel. Nemame uz chut ani silu sa hrat a makat stale dookola tak ako pred par rokmi ked sme v hre videli zmysel a zabavu. Preto vam zelame vsetko naj v hre a dufame, ze raz niektory z vasich cechov aspon dorovna nase rekordy ;) Majte sa! do 18tej dnesneho dna bude cech rozpusteny bolo mi ctou s vami hrat a je mi luto ze k tomuto vobec muselo dojst ale zivot ide dalej...

co dodat k tomuto...

Nechápem tvojej výčitke, písal si mi v nedeľu súkromnú správu a hneď v prvej vete si si sám odpovedal. Nikto neporušil žiadne pravidlá. čo mám podľa teba robiť? Ďalej si vo svojej správe zverejnil svoju súkromnú komunikáciu s hráčom Chlievik, čo je tiež porušenie pravidiel. Mal som sa pred tebou oháňať pravidlami hry? Napíš mi, čo odomňa chceš? To, že si niektoré cechy robia čo chcú, nie je moja vina. Momentálne je toto konanie v súlade s pravidlami, či sa to páči mne alebo tebe. A neurobím s tým ani ja nič.
 

DeletedUser6191

Hosť
@uhe83 ja by som chcel vedieť zrušite ten cech alebo tam zostane? Podľa mňa toto cele je len žart a chcel by som tvoje vyjadrenie k tomuto všetkému. kľudne aj súkromne

Ďakujem
 

uhe83

Aktívny člen
ziadna sukromna komunikacia, ale globalny rozhovor, verejny, ak dore citas, je to tam napisane...
@Mirko196sk ...cech je rozpusteny, takze ziaden zart v tom nie je...

za dalsie, to si vazne Jooguda myslis, ze nepoznam pravidla??porusenie je skor u nej ze na globalnom zverejnuje a pise take slova, ako si sam videl, takze hladaj a najdes..
takze je uplne normalne, ze jeden hrac, ktory si vezme do hlavy, ze takto bude likvidovat cele CVC je normalne... hrac si vytvori cech, vezme sektor za par drobnych, ak to chce cech nazad nezaplati par drobnych, ale XYkrat viac, cim vlastne je neunosne pre akukolvek pokladnu, danemu hracovi nejde o ten sektor lebo napr z troch dva opusti a tym ma lacne stale dobyjanie sektorov...
ale ako chces, predvedieme vam ako sa robi bordel v cvc a rozoberieme cely CVC svet az sa zos*rete... ptm pochopis o co tu islo, ze si jedna urazena zenska vezme do gebule, ze ide zlikvidovat cech a podari sa jej to, lebo cvc je nedoriesene...

a od nedele si sa nevedel vobec vyjadrit??? to musim cakat az tu tvoje vyjadrenie, co vlastne ani nici neni???

ziadne pravidla neporusujem, neam dovod.. ale vytvorime dalsie, ked nie hned, tak postupne, ked ukazeme dalsim cechom o co tu ide a ako lahko sa da rozobrat cele CVC, ze budu volat o upravu.. lebo to nema obdobu, aby to takto islo, keby si si obcas pozrel aj globalny rozhovor, sam to tam uvidis aj samochvalu, ako sa chliev chvali, ako za tyzden nam rozobrala buducnost...

ale to by musela byt snaha daco riesit
 

uhe83

Aktívny člen
kde si vycital ze je to sukromna komunikacia???
ked ti to presne takto napisem....


a ked si dovoli na globalny rozhovor napisat taketo daco, tak co si mame mysliet???


presna citaci, alebo lepsie povedane COPY

14:49: chlievik: angels, sektory si budete denne musiet chranit, vozickar, manazer, ucitel, roboš, to je jendo, budete makat jak fretky, nespat
14:49: chlievik: aůe dodrbem vas ako fretky, bzúdte si isti, este oridem

slusne vyjadrovanie, alebo inteligencia je kde...

ked tak toto je vytrhnute z kontextu co sim ti pisal, ale sukromna komunikacia to nie je, lebo je to zkopcene z globalu a ty si mi na spravu neodpovedal, len tu, takze je to len sprava :)
 

DeletedUser4788

Hosť
s tymto s uhe83 suhlasim . A mam uz aj skusenosti kedze aj ja som tu uz dlhsu dobu a to nie 1-2 roky ... Inac nemam nic AZ TAKE VELKE proti hracky chlievik ale ta uz tolko sr***ek narobila ze to je momentalny BAN navzdy ... a nech nepisem ani o ostatnych a viem toho vela !

@ Joguda , takze ked ma niekto uraza a ja to tu zverejnim nech vsetci vidia o com sa robi JA porusujem pravidla ??? Inac otazka pre moderatorov - preco ostatny tvrdia ze spolupracujete s chlievom ? ze Vam ona prezradza co sa deje v hre a obvinuje ostatnych ? A vy s tym nic akoze nerobite ? To neni porusenie ?

-@ angels of death - pridte k nam , tu si vazime hodnosti , bojujeme ferovo , nerobime podvody , neprechadzame z cechu do cechu , drzime sa spolu a nedame sa !!! A nie sme posledny - sme najsilnejsi ! Lebo sme cech ! A STALE SME TU !!! AJ BUDEME !!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

QppZoon

Aktívny člen
S hráčkou chlievik sú stále problémy a to na každom svete. My s ňou máme problémy na Cirgarde, veľa ľuďom tam nadáva, ohovára ich a uráža. Taktiež prekrúca fakty vo svoj prospech, ale každý už vie, čo je ona zač a každý vie, kde je pravda. Veľa hráčov už písalo aj na podporu a žiadali BAN pre túto hráčku, vrátane mňa (ja nemám problém to priznať). Bohužiaľ, podpora v tejto veci zrejme nekoná, pripadá mi to, ako keby sa jej báli. Zrejme sa s tým budeme musieť zmieriť, že tu bude stále a že nám bude strpčovať hru aj naďalej.
Čo sa týka rozpustenia vášho cechu, tak tomuto rozhodnutiu nerozumiem. Hra sa dá hrať aj bez toho, aby ste boli v rebríčku na popredných miestach. Dosiahli ste úroveň 67, čo je zatiaľ najviac na slovenských serveroch, čo znamená, že sú to aj najväčšie bonusy. Preto mi nedáva zmysel, prečo ste sa rozhodli cech rozpustiť. Mohli ste popúšťať teda všetky kocky a robiť "bordel" na mapách, tak ako vám ho začala robiť ona. Pre príklad vám uvediem náš cech zo sveta Cirgard - Bojovníci™. Rovnaké problémy s ňou máme aj my, ako aj celá naša aliancia. Jedného dňa si zmyslela, že sme príliš silní a dlho vedieme rebríček cechov a rozhodla sa to zmeniť. Zo začiatku sme prichádzali o veľké množstvo kociek a tovaru. Trvalo to dlho ale spoločnými silami sme sa na čas ubránili. Až jedného dňa, už nevedela, ako nás zničiť a tak si najala lokajov, ktorí vo svojich novovytvorených cechoch začali na nás útočiť. A bohužiaľ proti osamelým vlkom sa veľmi zle bojuje a tak prišlo radikálne rozhodnutie: pustíme väčšinu sektorov a zameriame sa na stúpanie individuálnych hráčov. Nikdy nikoho nenapadlo, že by sme rozpustili cech, aj keby sme mali padnúť na samé dno. Veď keď sme už do toho dali toľko času, síl a iných vecí, tak prečo sa toho vzdať? Veď tie bonusy nám už nevezme nikto! A tak si teraz točíme kocky a stúpame v rebríčku hráčov. V cechovom rebríčku sme na piatom mieste, pustili sme pred nás našich spojencov a my zas pre zmenu chránime ich. Hráčka chlievik si však stále myslí, že všetko sme spravili len kvôli nej, ale pravda je iná. Vedenie už dávnejšie chcelo pustiť sektory, aby sa mohli zamerať na rast individualít a nemuseli vrážať toľko tovaru do pokladne a taktiež bol problém aj s hráčmi, ktorí nemali záujem bojovať v CvC. A tak sme sa zamerali na expedície.
To, že ste hráčku chlievik uviedli ako jeden z dôvodov vášho konca, bola asi najväčšia chyba. Presne toto ona potrebuje - byť stredobodom pozornosti, a pekne ste jej tým zdvihli jej ego.
 

DeletedUser4788

Hosť
ok , QppZoon , ale preco ma take silne cechy ? Zase je zakladatelom , zase pise ze hra len expedicie a pritom vlastny pol mapky CVC ? Preco ju stale podporujete ? preco idete k nej do cechu ?

- na Cecku ma cech kde je +++ 30 hracov z milionmy bodov ? ako to ?
- Na Becku je slaba , zaciatocnik , tam ju nikto neberie ...
- Na Acku tak isto ako aj na Cecku ... ?

tak o com trepete ? Ako si ONA moze mysliet ze ste prilis silny ked vytvori cech a hned sa tam hrniete ako ovce ??? ( nechcem urazat prepacte )
 
Naposledy upravené moderátorom:

QppZoon

Aktívny člen
Veď každý má svojich prívržencov. Ona len trepe, že hrá len expedície. Jej sa nedá veriť ani nos medzi očami. Milión krát sľubovala, že končí s hrou a že už dá pokoj, ale zas a znovu jej prepne a uvedomí si, že bez toho nemôže existovať.
 
Hore