• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nedá sa overiť Nefungujú animácie - stoja mi autíčka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

TikoP

Člen
Neviem, ako Vám ostatným, ale mne sa po vykonanej aktualizácii hry dňa 29.4.2020 po spustení hry zastavia autíčka a postavičky a stoja . Dnes je 15.5. a problém pretrváva aj napriek tomu, že túto chybu som nahlásil už dávno v rubrike pojednavajúcej o aktualizáciach hry.
 

TikoP

Člen
Ak je táto stránka venovaná hre Foe na mobilných telefónoch, tak sa ospravedlňujem. Ja hrám na PC.
 

TikoP

Člen
V rohu obrazovky pri prihlásení verzia hry nie je napísaná. To číslo 1.178 je posledný oznam aktualizácie hry na verziu 1.178, ktorá prebehla 13.5. tímom foe
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
V rohu obrazovky pri prihlásení verzia hry nie je napísaná. To číslo 1.178 je posledný oznam aktualizácie hry na verziu 1.178, ktorá prebehla 13.5. tímom foe

Aký používaš prehliadač? Vyskúšal si, či je tento problém aj v inom prehliadači? Skontroloval si si, či máš určite zapnuté animácie?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Tento problém sa nám nepodarilo overiť, tému preto uzatváram.
Ak by niekto mal tento problém, prosím, založte novú tému.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore