• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nefunkčné heslo

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5605

Hosť
Zdravím. Už neviem kam sa mám obrátiť. Na účte Ridley777 mi nefunguje heslo. Obrátil som sa na hernú podporu a oznámili mi, že heslo mi poslali na mail. Ale nič neprišlo. Nie je to ani v spamoch. Ak by to šlo, môžete mi heslo poslať na mail Ridley7771@gmail.com
Budem vám veľmi vďačný, lebo už som nejaký ten čas aj peniaze do hry investoval a odznovu sa mi začínať nechce, keďže som už v koloniálnom veku. Ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím. Už neviem kam sa mám obrátiť. Na účte Ridley777 mi nefunguje heslo. Obrátil som sa na hernú podporu a oznámili mi, že heslo mi poslali na mail. Ale nič neprišlo. Nie je to ani v spamoch. Ak by to šlo, môžete mi heslo poslať na mail Ridley7771@gmail.com
Budem vám veľmi vďačný, lebo už som nejaký ten čas aj peniaze do hry investoval a odznovu sa mi začínať nechce, keďže som už v koloniálnom veku. Ďakujem
Neboj sa ten mail ti príde to je isté :)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ahoj Rado, nepíšeš, kedy si hernej podpore písal, aby sme mali predstavu odkedy čakáš na heslo. Ak Ti nepríde do večera, napíš mi, prosím na správu tu na fórku a vynasnažím sa Ti pomôcť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore