• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Nesplniteľná príbehová úloha

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6102

Hosť
Dostal som sa do situácie, kedy nemám ako splniť príbehovú úlohu. Konkrétne mám preniknúť do troch sektorov konkrétnej provincie, ale v zápalu boja som niektoré sektory už dobyl a teda nemám kam preniknúť (zostali už len 2 nedobyté sektory). Dá sa s tým niečo spraviť alebo mám smolu a príbehové úlohy sú pre mňa pasé?
 

DeletedUser

Hosť
nie bud vklude jednoducho ju zrus daj ukoncit a potvrd tym padom pojdes na ulohu inu ak sa ti nubude pacit ani ta tak aj tu zrus a pokracuj pokila nenajdes ulohu ktoru dokazes splnit
 

DeletedUser6102

Hosť
nie bud vklude jednoducho ju zrus daj ukoncit a potvrd tym padom pojdes na ulohu inu ak sa ti nubude pacit ani ta tak aj tu zrus a pokracuj pokila nenajdes ulohu ktoru dokazes splnit
Zopakujem - jedná sa o príbehovú úlohu. Tá sa nedá zrušiť... Ešte skúsim dobyť celý sektor, či sa úloha sama nezruší.
 

DeletedUser5785

Hosť
no to je zaujimava otazka. Mozno by som najprv skusila preniknut do zvysnych 2 sektorov, co na to povie uloha. Potom mozno by som pridala preniknutie do sektora inej provincie, ... dobyt tie 2 zvysne sektory,... alebo by som hned pisala hernej podpore. Odpovedaju celkom rychlo
Kazdopadne daj prosim vediet, co z toho zabralo :)
 

DeletedUser6102

Hosť
Preniknúť do iného sektoru nepomohlo, každopádne som dobyl celú provinciu a úloha sa automaticky splnila. Takže problém vyriešený.

jhtrrewqwqertzui.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujeme za odpoveď, čo pomohlo, budeme vedieť nabudúce poradiť hráčom.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore