Nevyslyšané návrhy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5138

Hosť
ziadne navrhy
 
Naposledy upravené moderátorom:
Máte pravdu v niečom jeden aj druhý ale aj tak všetko je vo hviezdach žiadna hra nie je dokonalá a vývojári sa ju snažia hráčom čo najviac znepríjemniť, niekedy človeku ostáva rozum stáť nad niektorými vecami v hrách a prvé čo hráča napadne že to nemohol vymyslieť človek ale mimozemšťania
 

DeletedUser5683

Hosť
Bohužiaľ k tvojim návrhom sa nevyjadril nikto, buď sa ostatným javili ako nepodstatné alebo nevedeli oceniť dosah návrhov pre hráča. S tým však my dvaja neurobíme nič. Ja začínam byť zdržanlivý vo vyjadreniach, aby sa fórum nezačalo podobať na diskusiu jedného moderátora. Dávam priestor ostatným hráčom na názor a neudávam svojim prvým príspevkom pod návrh smer, akým sa diskusia bude uberať.

O úspechu alebo neúspechu návrhu nerozhodujem ja, ale hráčska komunita, ktorá ho svojou podporou a ohlasom môže pretlačiť až k vývojárom. Ak návrh nenájde podporu dnes, kde je napísané, že o ňu nemôžeš zabojovať za pár mesiacov. Toto fórum si spoluvytvárame my sami hráči, preto diskutujme, navrhujme, raďme si navzájom, ale nebojujme medzi sebou. Pretože v tom prípade boj nbude mať víťaza a porazení budeme my, všetci!
 

DeletedUser5785

Hosť
Sir Loutocash, nepacil sa mi navrh skratenia casu produkcie podla hracovej ery - cim vyssia era, tym kratsia produkcia. Tu je uplne jedno, ci by islo "len" o minuty, stale je to diskriminujuci navrh voci hracom z nizsich dob a za tymto si stojim.

Tiez boli v teme navrhnute alternativy, ako napriklad
  • rozsirenie bonusu skratenia casu aj na produkciu zasob,
  • zmena zavislosti bonusu od hracovej ery na fixnu hodnotu pre vsetkych podla lvlu VB

Navrhnute alternativy ti vsak nevyhovali a stale si hovoril len o svojom. Moje navrhy v danej teme tiez nenasli podporu, ale na rozdiel od teba teraz nenadavam na cele forum a vzdy sa snazim najst rozumny kompromis!
 

DeletedUser5364

Hosť
a toto ste aj skúšali podať na stôl vyššej mocnosti? o_O na bete skušaju takú komplikovánu vec na prispievanie ani neviem či sa to ešte testuje ale fakt by bolo aj z technického (vloženie do herného systému) ale aj z hráčskeho použitia maximálne jednoduché aj toto riešenie , dnes som vložil 2k bv hráčovi do VBčky a naozaj pri týchto vysokých úrovniach je to zdĺhavé,úmorné a už aj bolestné ;)
p.s. podporené a záujem o to bol aj je :)

https://forum.sk.forgeofempires.com/index.php?threads/prispievanie-bodov-do-vb.2018/
 

DeletedUser5683

Hosť
Všetko čo môžem napísať je, že niečo obdobné testujem na testovacom serveri, tak inú treba vydržať a dôjde k aktualizácii i v tomto smere.
 

DeletedUser5683

Hosť
Nemyslel som na žiadneho robota, ale čo som mohol, to som už napísal...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore