• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Opravené Nezmenená ikona hostinca

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Danober

Aktívny člen
Pri návšteve hostincov som si všimol, že sa niekedy ikona nezmení.
Pôvodne je ikona taká, že môžem hostinec navštíviť, ale po kliknutí sa nezmení na ikonu s časom, ani po viacerých kliknutiach neviem, či je hostinec prázdny, či som v ňom, alebo je plný.
všimol som si to ne PC verzii. Robilo to v predchádzajúcej verzii a po dnešnej aktualizácii na 1.183 to ostalo. Takto som to dnes odsledoval v piatich prípadoch.
 

QppZoon

Aktívny člen
Túto chybu môžem potvrdiť aj ja. Po kliknutí navštívenia hostinca sa ikona nezmení, ale zostane rovnaká, teda stále môžem hostinec navštíviť, aj keď reálne v ňom už sedím.
 

ajja

Člen
Ahoj. Táto chyba sa začala prejavovať asi pred 2 týždňami na PC verzii. Ikona tlačidla hostinca priateľov sa neaktualizuje, ale tiež nefunguje tlačidlo na klik. Nedá sa navštíviť hostinec kliknutím na ikonu. Ak použijete tlačidlo "Pomôcť", alebo navštívite mesto (tlačidlom na ikonu priateľa), tak sa stav tlačidla s ikonou hostinca priateľov aktualizuje.
Myslím, že programátor dostal za úlohu šetriť výkon servera a zmazal kód pre aktualizáciu. Ja ako hráč potrebujem aktualizovať stav tlačidla a preto navštevujem mesto, čo ma zdržuje, lebo sa načítajú všetky údaje mesta a server je viac zaťažovaný. Vrátil by som kód do stavu z čias, keď to pred mesiacom fungovalo.
 

Danober

Aktívny člen
skusil som par krat preklikat krcmy a zda sa to byt v poriadku, u mna sa chyba nezopakovala ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore