Nový svet

Chceli by ste nový svet?

  • Áno

    Hlasy: 5 83,3%
  • Nie

    Hlasy: 1 16,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    6

GamerMiki30

Aktívny člen
No myslím, že to bude závisieť aj od aktivity súčasne registrovaných hráčov, aby bol k dispozícii svet E.
 

Marcus Paulus

Nový člen
Sorry , ale mne jeden herný svet stačí. Nemienim visieť na kompe celý deň! Apropo radšej hrať jeden herný svet poriadne ako flákať štyri ďalšie. Premrhať čas novým herným svetom považujem za zbytočné. Skôr uvítam ako skĺbiť dva svety do jedného.
 

Rhando

Aktívny člen
Najlepšie by bolo dať všetky 4 dokopy :D :D :D

Nič pozitívne na tom nevidím :p Ani si neviem predstaviť, ako by sa teda mali spájať na takom -us servery, kde majú na výber z 20 svetov.

Sorry , ale mne jeden herný svet stačí. Nemienim visieť na kompe celý deň! Apropo radšej hrať jeden herný svet poriadne ako flákať štyri ďalšie. Premrhať čas novým herným svetom považujem za zbytočné. Skôr uvítam ako skĺbiť dva svety do jedného.

Zas až taká tragédia to není, z mojej vlastnej skúsenosti - vôbec nemusím sedieť pri počítači celý deň, časovo 3 svety zvládam hrať rovnako ako keď som mal len 1. Primárne sa sústredím len na hlavný a pri ostatných mi tomu stačí venovať len pár minút do dňa. Pokiaľ človek už vie, čo má robiť, začať hrať ďalšie svety je úplna hračka.
 
Naposledy upravené :
Hore