Preposlané Nova schopnost VB

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

FiestyGenius67214

Nový člen
Nakolko su schopnosti Velkolepych budov ako Himeji alebo Transporter, ktore poskytuju malu loteriu v podobe nahodnych odmien, asi najoblubenejsie z aktivnych bonusov VB, ma napadlo ze:

Nova VB by mohla obsahovat schopnost, ktora by vytvorila nove denne ulohy, za ktore by mohla vygenerovat nahodne odmeny, rovnake alebo podobne, ako dava Himeji.
V praxi by to mohlo vyzerat tak, ze nova budova by v zavislosti od urovne poskytovala pocet novych dennych uloh a zaroven v zavislosti od urovne aj vysku sance v percentach ziskat bonus.

Priklad:

Titan lev5 - ponukne 2 nove denne ulohy a zaroven 15% sancu na vyhru za ich splnenie

Titan lev30 - ponukne 5 novych dennych uloh a zaroven 30% sancu na vyhru za ich splnenie

Atd.

Samozrejme by ako sekundarna vlastnost mohla byt bonus k utoku alebo body vyskumu
 

effendi

Nový člen
Ma tak napadlo, ze nova VB by mohla vyzerat ako zelezna opona (iron curtain) superzbran z pocitacovej hry red alert 2. Mala by schopnost trebars branit stazeniu v cechovych bojoch
 

Minty

Nový člen
Ahojte,
ak sa uvažuje nad novou VB, navrhoval by som pre SK svet ako VB, "Hvezdáreň na Lomnickom Štíte." (ďalej len H/LŠ) Je to dominanta našich hôr a zároveň je to najvyššie postavená budova. Rozloha by mala byť 4x4, vyššia ako Alexandrijský maják, aby bola zdôraznená jej výnimočnosť. Jej schopnosti by mohli byť tieto-
1; každým 10lvl by sa pridala možnosť mať +10bv na lište trvalo a nie len dočasne. Táto možnosť by sa zvyšovala až do úrovne 1 000bv za každý 10lvl tejto VB
2; Táto VB (H/LŠ) by bola na malom pahorku, ten by s každým 10lvl postupne rástol až po úroveň 80. Kopula H/LŠ by bola do tohto lvl uzatvorená a až na 80lvl by sa otvorila
3; Na úrovni 100, kedy by sa dosiahol maximálny počet bv na lište 1 000bv, pridal by sa na vrcholku hory prstenec mrakov, čo by znamenalo, že VB dosiahla svoje maximum.
V prípade, že by hráč odstránil VB z mesta, stratil by zároveň bonus tejto VB a mal by teda opäť len lištu s 10bv
Ešte mám dodatok k prideľovaniu bv na lištu. Na 10lvl +5bv, na 20lvl +5bv a potom každých 10lvl +10bv
Vysvetlivky:
H/LŠ- Hvezdáreň na Lomnickom Štíte
VB- Veľkolepá Budova
lvl- level resp. úroveň
bv- body výskumu
Verím, že by viaceré herné svety uvítali niečo podobné a mohli by si vybrať dominantu svojej krajiny.
Ak vás tento nápad zaujal, dajte mu lajk a čím viac lajkov, tým skôr sa to bude riešiť u vývojárov. Ďakujem
 
Naposledy upravené :

ajja

Člen
Ahojte,
ak sa uvažuje nad novou VB, navrhoval by som pre SK svet ako VB, "Hvezdáreň na Lomnickom Štíte." (ďalej len H/LŠ) Je to dominanta našich hôr a zároveň je to najvyššie postavená budova. Rozloha by mala byť 4x4, vyššia ako Alexandrijský maják, aby bola zdôraznená jej výnimočnosť. Jej schopnosti by mohli byť tieto-
1; každým 10lvl by sa pridala možnosť mať +10bv na lište trvalo a nie len dočasne. Táto možnosť by sa zvyšovala až do úrovne 1 000bv za každý 10lvl tejto VB
2; Táto VB (H/LMŠ) by bola na malom pahorku, ten by s každým 10lvl postupne rástol až po úroveň 80. Kopula H/LM by bola do tohto lvl uzatvorená a až na 80lvl by sa otvorila
3; Na úrovni 100, kedy by sa dosiahol maximálny počet bv na lište 1 000bv, pridal by sa na vrcholku hory prstenec mrakov, čo by znamenalo, že VB dosiahla svoje maximum.
V prípade, že by hráč odstránil VB z mesta, stratil by zároveň bonus tejto VB a mal by teda opäť len lištu s 10bv
Ešte mám dodatok k prideľovaniu bv na lištu. Na 10lvl +5bv, na 20lvl +5bv a potom každých 10lvl +10bv
Vysvetlivky:
H/LŠ- Hvezdáreň na Lomnickom Štíte
VB- Veľkolepá Budova
lvl- level resp. úroveň
bv- body výskumu
Verím, že by viaceré herné svety uvítali niečo podobné a mohli by si vybrať dominantu svojej krajiny.
Ak vás tento nápad zaujal, dajte mu lajk a čím viac lajkov, tým skôr sa to bude riešiť u vývojárov. Ďakujem
Krásna a zároveň nedosiahnuteľná vec. Potiahnutím po mape by si všetko pozbieral.
Pre okamžitý zber už nestačí zaplatiť 5 diamantov, musíš mať aktivovaný balíček Forge Plus a tam je tiež aj táto tvoja funkcia.
Nič zadarmo, za čo sa dnes platí určite nedostaneš. Vývojári sa snažia motivovať hráčov k plateniu.
 

Adam Veľký

Nový člen
To je tak hard niekomu nadhodiť daku pozíciu aby sa ti to dalo do inv? ale pre tie svety dat kažademu nejakú VB (ktorá by dávala stejnú odmenu všade) neni zlý nápad

Ma tak napadlo, ze nova VB by mohla vyzerat ako zelezna opona (iron curtain) superzbran z pocitacovej hry red alert 2. Mala by schopnost trebars branit stazeniu v cechovych bojoch
ehm oblehy?...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore