Súťaž Novoročné predsavzatia do FoE

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

newlogo1.png


Milí hráči,

dávate si nejaké predsavzatia do nového roka, ktoré sa týkajú FoE?

Napíšte nám ich a zapojte sa tak do losovania o diamanty!

Ak si žiadne nedávate, napíšte sem aj tak, môžete napríklad popriať ostatným hráčom všetko dobré do nového roka alebo len tak :)

Zo všetkých príspevkov náhodne vylosujeme 3 výhercov, ktorí získajú každý 1000
Small_diamond.png


Trvanie súťaže je do 2. januára 2022 - 23:59.

Tak neváhajte a zapojte sa, šancu má každý!

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Tím Forge of Empires
 

Rhando

Aktívny člen
Ja mám na tento rok len dve:

1.) Začať stavať tretiu diafarmu
2.) Dostať hlavné mesto do Kozmického veku Venuša
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Čo sa týka hry tak to je aby som mal všetky budovy v súčasnej ére. Mám naplánované hrať kompletnú sériu úloh Aztéckej usadlosti. Okrem toho chcem zotrvať v cechu a to najdôležitejšie hrať FoE 720 dní.
 

veolia

Člen
V novom roku by som chcel svoje VB dotiahnúť na 50 lvl a všetkým hráčom želám veľa úspechov v hre aj živote.
 

Saturn

Nový člen
Ja mám jedno veľké prianie, aby takí podvodníci ako Hanulienka (pôvodne Križo), ktorí vďaka podvodu s makrami, zakázanými doplnkami a svojim povýšeneckým správaním znechutili hru mnohým poctivým hráčom, už z tejto naozaj dobrej hry zmizli
 

?????????

Nový člen
Do noveho roka chcem najprv zazelat vsetkym hracom FOE (HLAVNE VELA VELA ZDRAVIA) a DIAMANTOV :):):)
A moje predsavzatie: vsetky budovy dotiahnut na level min... 100.
 

TikoP

Člen
Netrpezlivo očakávam novú éru FoE - Kozmický vek Jupiterove mesiace. Všetkým hráčom prajem aby sa im darilo v jednotlivých eventoch, PvP aréne, v cechových bojoch , v plnení úloh kulturných usadlostí a pri zveľaďovaní svojho mesta.
 

faramir

Člen
zvýšiť obranu útočnej armády aspoň na 900, ideálne na 1000.
samozrejme dať všetke pre mňa dôležité vb na 80, bojové na 100 a oblúk na 120. samozrejme ten ciel chcem na oboch mojich účtov dosiahnuť.

a všetkým prajem požehnaný a úspešný nový rok. a aj slobodný bez aktuálnych obmedzení.
 

pete11

Člen
Je 20:36 Silvester, namam tu co robit. A predsa som to zapol. Ja si zelam oddýchnuť si pri tejto hre, ked ju zapnem tak pozrieť komunikáciu, potiahnut budovy, pomoct aj iným, a predovsetkým sa tesit ked ju zapnem, co je pre mna dolezite urobit. A prajem aj celému tímu v pozadí, fajný a pokojný rok 2022.
 

ajja

Člen
Prajem hráčom aj celému realizačnému tímu veľa zábavy z hry a hlavne, aby sa skončili všetky pandémie a ľudia zvládali Covid ľahko, ako soplík. PF22
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore