• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Preposlané Obchod s tovarmi v cechu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Leo Nádherný 5

Nový člen
Ahoj neviem ci to tu uz nebolo ale mohol by sa spristupnit vymenny obchod tovarov mezdi cechovou pokladnou a clenmi cechu?
Castokrat sa stava ze su plne sklady cechovych pokladien z vyssich dob a nema to vyuzitie...
Hodilo by sa to clenom cechu napr. Na VB..
Dikes
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Návrh prepošlem, avšak asi by skôr bolo lepšie, aby bolo pridané ďalšie využitie takých tovarov pre cechové pokladnice, ak sú plné.
 

Danober

Aktívny člen
Mozno som viac hravy typ :) a preto mi pride moc jednoduche to spristupnit len tak a kazdemu cechu.
Co keby bola spristupnena moznost vymenu tovaru medzi hracom a pokladnicou cechu ale az od urcitej urovne cechu. Nech si to kazdy cech vybojuje bud v CB alebo v expediciach.
Po dosiahnuti urovne, napriklad 20 by mal zakladatel, spravca, .... moznost nastavit limit pre tovary - kolko musi ostat minimalne tovaru. Ak by bolo tovaru menej tak sa vymenit nebude dat. To by zabezpecilo ze nebude pokladnica prazdna a bude to trocha pod dohladom.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Mozno som viac hravy typ :) a preto mi pride moc jednoduche to spristupnit len tak a kazdemu cechu.
Co keby bola spristupnena moznost vymenu tovaru medzi hracom a pokladnicou cechu ale az od urcitej urovne cechu. Nech si to kazdy cech vybojuje bud v CB alebo v expediciach.
Po dosiahnuti urovne, napriklad 20 by mal zakladatel, spravca, .... moznost nastavit limit pre tovary - kolko musi ostat minimalne tovaru. Ak by bolo tovaru menej tak sa vymenit nebude dat. To by zabezpecilo ze nebude pokladnica prazdna a bude to trocha pod dohladom.
To je super nápad. Treba to totiž kontrolovať alebo mať limity. Nemalo by sa nikdy bezhlavo míňať!!!
 

Anfalas

Nový člen
Ja by som navrhoval zaviesť výmenu tovarov v rámci cechovej pokladnice, ktorú by mohli robiť ľudia s právami "pokladník". Bolo by to v pomere medzi dobami ako na trhovisku, alebo aj horšom, to by nevadilo. Jedná sa o to že keď mám cech z ľudí, ktorých baví výskum a všetci sú v budúcnosti minimálne, tak mi chýbajú tovary na CB. Doteraz to nebol až taký veľký problém, ale cechové boje celkom cucajú pokladnicu, ak sa chcete dobre umiestniť
 

Krokous1838

Aktívny člen
Návrh prepošlem, avšak asi by skôr bolo lepšie, aby bolo pridané ďalšie využitie takých tovarov pre cechové pokladnice, ak sú plné.

Je to starý text, ktorý som dávno vymýšľal:


Mám nápad! Čo ko keby bol v cechu obchodník (to by sa nastavilo zas administrácii) a ten by mohol predávať (darovať) veci z pokladnice členovi, ktorý mu pošle nejakú prílohu.

(dajme tomu; cechový ekonóm)
Tento ekonóm má práva vytvárať cechové ponuky, ktoré môžu ľudia kúpiť.

To je celé ;)

THX
 

ajja

Člen
Zdravím. Najprv si položte otázku. : " Dá sa to zneužiť ? "
ÁNO Teda je mi jasné, že nič také neprejde.
Dalo by sa obchodovať medzi cechmi. Rovnako ako obchodujú hráči.
Obchodovanie so surovinami medzi cechmi by zabezpečilo, aby sa prebytok zobchodoval za nedostatok.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore