• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Obchodovanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vie mi niekto povedat ako funguje obchodovanie medzi hracmi ? Jedine co v tej trznici vidim su umelo vytvoreny obchodnici. Nevidim ponuky od inych hracov , ani svoje vlastne ponuky. Je treba k tomu nieka budova resp vyskum aby som mohol obchodovat nielen s uplne zbytocnymi a nevyhodnymi ai obchodnikmi ?
 

DeletedUser

Hosť
a4daa593ccc046768a0a981.png


Napravo hore máš "Vaše aktuálne ponuky", to sú tvoje súčasné ponuky na trhu, napravo dole máš "dostupné ponuky" (tá zelená ruka), teda tie ktoré môžeš prijať pretože máš požadovaný tovar a vedľa toho naľavo (tí dvaja pandrláci) sú ponuky od spoluhráčov na tvojom kontinente tak si to zaklikni a uvidíš ich ponuky.
 

DeletedUser

Hosť
Este doplnim, ze ak nevidis ziadne ponuky od cudzich hracov, tak asi ziadne nevytvorili. Nevyhoda je to, ze zatial sa da obchodovat len vramci kontinentu, cize 80 hracov (+ ak je z toho aspon polovica neaktivnych, tak nic moc teda).
 

DeletedUser

Hosť
aha oki dik. A moje vlastne ponuky to teda nezobrazuje hej ?
 

DeletedUser

Hosť
Svoje vlastné ponuky si môžeš pozrieť iba v sekcií "Vaše aktuálne ponuky". Už to písal Angelf1re...
 

DeletedUser

Hosť
nepytal som sa nato naco mi odpovedal on, niektore browser based hry maju zobrazenie iba tvojich ponuk a zaroven zobrazuju tvoje ponuky SPOLU s ostatnymi . Zas citat este dokazem. Niekedy to ulahcuje presuvanie surovin medzi vlastnymi mestami , alebo ak ti pretekaju sklady. A pokial by Angelfire pouzil slovicko IBA , tak ako ty tak sa nepytam. To ca napisal on som si dokazal precitat aj v hre.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore