• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

obluk - otazka

DeletedUser4788

Hosť
Dobry den , proste jedna hlupa otazka , ako hrac moze mat odomknutu VB uroven na 1752 uroven ? A dalsich 5-6 budov vise 300 urovne ? Sice ten hrac sa aj spozna , nevadi , ale budem vdacni za odpoved . Som zvedavy ! To proste kazdemu hracovy daval tisicky bodov do VB a teraz odrazu ... toto nepodporuje zdravy rozum ! Tato hra uplne stratila VSETKO ... aj ten trosku zdravy rozum , ale budem vdacny za odpoved vazne budem + prevazne kazda budova 90+ uroven :confused::confused::confused::confused: ved vazne , take nemaju ani na Bete kde pri kazdej aktualizacii davaju 1000-2000 diamantov :confused: vysvetlite mi to prosim , nie dajake konspiracne teorie proste realitu ak sa to da ? asi nie
 
Naposledy upravené moderátorom:

tyraell

Člen
ako sa da zistit kolko ma niekto odomknutych urovni VB? ja som slepy, teraz som to skusal hladat, ale nejak to nikde nevidim
 

DeletedUser4788

Hosť
ides hracovy do mesta a mysou prejdes cez tu VB a hned po prve mas ze aktualna uroven 80/100
- prve cislo zobrazuje aktualnu uroven
- druhe cislo zobrazuje odomknute urovne
 

QppZoon

Aktívny člen
Je to úplne prosté - ak hráč má oblúk na 80. úrovni, tak dostáva z odmien o 90% viac (ale to, ako funguje oblúk asi vieš) :) Stačí, ak pomáha oblúky budovať ďalším hráčom. Napr. ja mám oblúk na 80. úrovni a tým, že pomáham členom cechu a priateľom budovať ich oblúky a iné VB, tak mám plány na ďalších 1000 úrovní oblúku, 300 úrovní cape, 200 úrovní castelu, atď. (nemám ich však odomknuté) a to som jeden z tých, čo ich má ešte málo :D:D A vôbec na to nepotrebuješ diamanty :)
 

DeletedUser4788

Hosť
dobre , ale presnych 1752 urovne ??? prosim ta ... + ostatne budovy + 300 uroven ?a to ma 10 VB maximalne + 300 urovni ? ta to hras 10 rokov hru ? co to robis ?
pocuj , 1752 uroven je odomknuta ! znamena nie 500 ci 400 ale rovno 1752 uroven !
Chapem ta ale to na BETE neexistuje tak ako je to mozne tu ???
Max hraci maju denne 500-600 bodov zber ... je to 21 500 planov neratajuc opakovacku , + ostatne plany na VB kedze to je uroven 300 sa rovna 4 000 planov ( neratajuc opakovacky ) * 10 budov ???
S tym ze 80 uroven obluk je 6.5 tisic bodov ???

Inac - otazka - Preco vacsina Vas ma OBLUK uroven 80 ? nic viacej nic menej , 80 uroven jako slza ciste ???
 

DeletedUser2939

Hosť
ja , ta je problem , ja mam obluk 81 a nechce sa my stavat dal . na acku takeho nemame kde taky exot existuje ? aku maa uroven presne ?
 

DeletedUser2939

Hosť
ale odomknute mozes mat milôion , ale kolko ma urovni , ta neni jedno (O:
 

DeletedUser2939

Hosť
a druha vec kazdy aj ja si mozme odomknut stovky aj tisyce urovni tolko mame planov , len zo vzajomnej pomoci priatelov , ale zas dat na taku uroven nejaku tu budovu je strasne zdlhave (O:
 

DeletedUser4788

Hosť
a druha vec kazdy aj ja si mozme odomknut stovky aj tisyce urovni tolko mame planov , len zo vzajomnej pomoci priatelov , ale zas dat na taku uroven nejaku tu budovu je strasne zdlhave (O:
a jako zdlhave ???? 5 rokov ??? 10 rokov ??? obluk neni stary 5 rokov a ani 4 je este mladsi ? ci ? a ako mate krakena na urovni 80 ? aj to je zdlhave ? a VB kraken je stara rok ? ci klamem ? ako mozes mat 10 VB na urovni 300 + 2000 odomknutych urovni ?


toto pisem aj na Bete a stazujem sa !!! Direkt vyvojarom pisem ! Dakujem na ochote odpovedat
 

DeletedUser4788

Hosť
ja , ta je problem , ja mam obluk 81 a nechce sa my stavat dal . na acku takeho nemame kde taky exot existuje ? aku maa uroven presne ?

co sa ti nechce stavat ? ved 50 percent vas ma obluk na 80 urovni ! O com mi tu trepes ! Ako podla planu , kazdy mate obluk 80 uroven odomknutu a dokoncenu ! A tebe sa nechce staviat ??? Kamaradek , ja nemam 10 rokov :))) to rozpravaj svojej babicke !!!!
 

DeletedUser2939

Hosť
pozri , priklad , ste 5 kamarati z oblukom uroven 80 a navzajom si davate tolko bodov aby si bol na nule . chapes ? povedzme napise kamos prve miesto 500 bodov dostanes , tak mu dam 950 a som na nule a on dostal tolko bodov .a ja som nestratil nic len dostanem kopu planov a kopu medaily , a body dostanem tak isto spat .
 

DeletedUser2939

Hosť
nechce sa my stavat nad level 80 chapes ? nebud maly (O:
 

DeletedUser4788

Hosť
ano , chapem , ale 1500 komplet planov !!! a 10 vb po 300 uroven ??? ta kokos tato hra neni stara 20 rokov ...
 

DeletedUser2939

Hosť
hovorim , nechapes co ti hovorim . nechce sa mi pisat vysvetlivky , prepac .. jednoducho sa neoplati na vacsi level stavat obluk ako 80 .
 

DeletedUser4788

Hosť
ano , neoplati , lepsie je mat 90 percent zisk ako 120 percent ... ano chapem ta uplne !
 

DeletedUser2939

Hosť
pozri 90 percent zisk mas pri urovni 80 . a pri urovni 90 mas zisk 91 . .
 
Hore