Obranná jednotka

DeletedUser6648

Hosť
Prečo nemôžem nastavit obrannú jednotku? Keď si dám zobraziť armádu, tak tam mám možnosť nastavit len útočnú armadu. Som v dobe ranný stredovek, odomkne sa to výskumom?
 

DeletedUser2939

Hosť
otvoris si okno armady a na lavej strane mas modre tlacitko a to stlacis a potom si mmozes naznacit modrym ramcekom 8 vojakov .
 

DeletedUser6648

Hosť
Nemám tam žiadne modré tlačidlo.
 

Prílohy

  • Screenshot_2018-12-10-19-58-31.jpeg
    Screenshot_2018-12-10-19-58-31.jpeg
    553,7 KB · Zobrazenia: 12

Federal

Člen
toto je ako keby si chcel útočiť a tam sa nedá nastaviť obrana...
najdi si nalavo dolu okienko armáda a tam to musíš najsť...
 

DeletedUser2939

Hosť
tak to mas asi na mobile , klikni na vojaka a tam nmas modre okienko a stym ho das do odrany mesta .
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, mne tiež nejde nastaviť obrannu jednotku, v správe armady po kliknuti na konkrétneho vojaka nemam ziadne modre okienko, ako vsade citam.downloadfile-2.jpeg
Na možnosť 0/8 sa mi neda kliknúť.
Musim niečo pre to vyskumat?
 

DeletedUser1834

Hosť
Uz len krocik aj ked poslepu, ktory bude znamenat skok pre ludstvo ...
Obrazok mas a na katapult s klikla. Teraz ociskami zablud na stvoro ikoniek uplne dolu. Prva nech ti oci nekole ale ta druha ikonka modro znacena s 0/8 nech ti je vyvolena. Nevahaj, klikni a ak i katapult modro osvieti svoj ramik tak je v obrane. Neni su to ziadne cary i cisielko sa zmeni na 1/8.
A potom ze v Ciudad Perdide dospievaju fakani :/
 

DeletedUser

Hosť
Uz len krocik aj ked poslepu, ktory bude znamenat skok pre ludstvo ...
Obrazok mas a na katapult s klikla. Teraz ociskami zablud na stvoro ikoniek uplne dolu. Prva nech ti oci nekole ale ta druha ikonka modro znacena s 0/8 nech ti je vyvolena. Nevahaj, klikni a ak i katapult modro osvieti svoj ramik tak je v obrane. Neni su to ziadne cary i cisielko sa zmeni na 1/8.
A potom ze v Ciudad Perdide dospievaju fakani :/

Nie som blbá, modry ramik nebolo mozne zakliknut, lebo tam nebol, dane policko bolo vysedene. Az po vyskumani vojenskej taktiky a pvp subojov sa mi dana možnosť zobrazila. A asi to bola veľká chyba vyskumat.
Dakujem pekne a mier.
 
Hore