Obrazovka na netbookoch

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser85

Hosť
Neviem či sa už o tomto problme písalo ak hej ospravedlňujem sa za spam...
Možno niektorý máte stým skúsenosť ale ked som u priatelky som na netbooku a nevidim uplne celu obrazovku ,na zaciatku som na mape hore nevidel vyššie a musel om čakať 3dni kým som došiel domov na vačšiu obrazovku. Prosím viete mi poradiť stýmto problémom?Dik
 

DeletedUser98

Hosť
no...neviem aké rozlíšenie má ten notebook ale mám skúsenosti s netbookom (rozlíšenie 1024x600) a hrať sa to dá aj na tom...jediný problém, ktorý stojí za povšimnutie je bojisko pri boji...inak obrazovka sa dá posúvať (scrolovať)...takže nie som úplne istý či som správne pochopil tvoj problém...ak nie tak to prosím priblíž...ale problémy by nemali byť...pochybujem že niekto má dnes menšie rozlíšenie ako vyššie spomínané (teda ak už hrá túto hru)
 

mogopuk

Nový člen
Hra ponuka moznost rozsirenia na celu obrazovku, mozno to takto pojde.....mal som podobny problem, a to pomohlo....je to dole ako zosilnenie zvuku, zmensenie dediny a pod....
 

DeletedUser26

Hosť
mne to tiež robí...na tých vrchných provinciách som musela klikať len do takých špičiek sektorv, ktoré boli vidieť...neviem čím to je, rozlíšenie mám vyššie
 

DeletedUser98

Hosť
1366 × 768 je dnes štandard 90% notebookov...aj ja som tam mal problém ako crux, ale to si skôr myslím, že je problém hry ako rozlíšenia, pretože okrem bojiska môžete obrazovku vo všetkých "oknách" posúvať myšou
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore