• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Preposlané Odlíšenie stavu krčmy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Choze Villa

Nový člen
Zdravím vospolok ..:)

Mne osobne chýba rýchla možnosť kontroly stavu krčmy u priateľov (najmä v mobilnej verzii, aby som aj bez zbytočného klikania videl hneď ako je na tom jeho krčma). Konkrétne by som to navrhoval pri stoličke zobrazovať dodatočné ikony takto:

Zelená šípka - tak ako doteraz - znamená, že krčma nie je plne obsadená a môžem ju navštíviť
Zelená fajočka - znamená, že v danej krčme sedím
Červený krížik - znamená, že krčma je plná a musím počkať kým ju dotyčný vyprázdni
Hodina - znamená, že musím počkať, lebo ešte neuplynulo 24h od mojej poslednej návštevy (tu by sa možno nejakým kruhovým progress-barom v tej hodine dalo znázorniť koľko z tých 24h zostáva)

Prípadne by sa to dalo skombinovať a zobrazovať ešte detailnejšie info. Napríklad takto:

Šedá šípka a pri nej hodina - znamená, že síce krčma je voľná, ale ešte neprešlo 24h od mojej poslednej návštevy + koľko zostáva z tých 24h
Šedý krížik a pri ňom hodina - znamená, že krčma je plná a navyše neuplynulo 24h od mojej poslednej návštevy (napr. aby som vedel, že nemá ani význam otravovať dotyčného s uvoľnením krčmy) + tiež progres tých 24h
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pekný nápad, preložím ho a prepošlem :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore