• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Odstránenie VB zo zoznamu príspevkov - neaktívny hráč

Tome844

Člen
Jednému hráčovi som prispieval na VB. Ale už roky je neaktívny a pred tým, ako prestal hrať, odpojil všetky budovy od hlavnej budovy. Takže ja teraz nemôžem prispievať do VB aby som dokončil výskum a už roky mi táto budova "visí" v zozname VB na ktoré prispievam. Dá sa nejako z toho zoznamu odstrániť?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ak je VB odpojená od cesty, tak sa nedá prispievať.

Ak je hráč len neaktivny a budova pripojena k ceste a ak chceš z nej BV, tak mu dokonči level. O iných spôsoboch neviem.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Momentálne nie je žiadny spôsob, ako odstrániť veľkolepú budovu zo zoznamu, alebo ju schovať. Napísal som návrh na zmenu. Pochybujem však, že sa to v dohľadnej dobe zmení..
 

Tome844

Člen
V mojom prípade odpojil hlavnú budovu od ciest, takže prispievať nemôžem. Chýba tam len asi 200 bodov, ale už niekoľko rokov :D
 
Hore